SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trochę rzucania trochę uderzania - pytanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
Cześć, mam pytanie które napewno u większości z Was wywoła burzę śmiechu i innych reakcji, ale co tam , poziom forum regularnie spada więc dlaczego nie mieć w tym udziału
na wstępie napiszę, że nigdy nie trenowałem żadnej SW.
Moi znajomi spotykają się 2-3 razy w tygodniu wynajmując salę z matami i sobie na nich sparują.
Wszyscy z tej 8 trenują regularnie od paru lat (amatorsko) zapasy, judo, trochę kickboxingu i boksu + chyba jeden bjj
jeden z 8 wspaniałych się połamał , a że znamy się od XX lat to stwierdziłem , ze skoro wiem jak w pysk dać więc czemu nie
szczękę mam , ale mam pytanie co z rękoma, kupić bandaże czy takie białe materiałowe rekawice, nie widzę sensu z kupowac skórzanych przyrządówek ponieważ to ma być zabicie wolnego czasu a nie przygotowywanie sie do występu życia
jakie są Wasze opinie na ten temat ??

Zmieniony przez - chomson w dniu 2008-09-03 11:29:05

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14638
Jeżeli to jest tylko tak dla zabawy to ja też nie widzę sensu inwestowania w ten sport - bym powiedział.

Piszesz, ze kumple coś tam trenują to niech Ci doradzą oni, pochodź z nimi po sklepach i wybierzcie coś w miarę sensownego, za mniej hajsu i zaoszczędzicie w ten sposób na piwo po sparingach hehe

NO PAIN, NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
dokładnie, tzn wiesz rękawic za 250 zł nie kupię, ale chodzi o to , ze pracuję w takiej instytucji gdzie nie mogę z obitą mordą przychodzić więc chciałem żeby mój sparing partner miał rękawice, bo bandaże pysk obetrą

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Jeśli sparujecie na full z uderzeniam to kask, szczęka i rękawice bokserskie - te ostatnie niewygodne w grapplingu, ale oszcędza twarz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
nie sparuje się na full nigdy
ale wiesz , siniaki nie wychodzą tylko od mocnych uderzeń
zreszta to nie ma być czysta forma jednego stylu a takie rzucanki zeby się trochę rozruszać

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14638
No to na lajcie

Kupuj jakiś kask, rękawice i dawaj na ring z kumplami hehe ... Szczęka nie jest konieczna w takim razie, chociaż lepiej dmuchać na zimne, ale ja bym sobie już to darował, bo na 100% raczej sparować nie będziecie z tego co zrozumiałem, więc chyba każdy z Was chciałby zachować swoje zęby w całości i nie będziecie się głupio "nawalać po ryjach" ... Tak ?



Życzę udanych treningów i dobrej zabawy

NO PAIN, NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
dzięki

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kevin Randleman: Wywiad!

Następny temat

pozycja w JKD

WHEY premium