SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trec ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 239 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1213
co myslicie o firmie trec nutrition ?? mialem ich bialko ale sie skonczylo, teraz kupilem kretke creapure 250g i l glutamine w kapsulkach, dobra to jest firma ?? aha i 250g nie starczy na jeden cykl kreatyny co nie ?? bo pisze zeby brac dziennie 10g podzielone na 2x po 5 g, czyli 250g na 25 dni a cykl trwa od 5-7 tygodni, wystarczy mi jak wezme ja na 25 dni ?? mam 16 lat i to moj pierwszy raz z kretka, aha i co polecacie na mase?? co bedzie najlepsze?? bialko czy gainer? jak tak to powiedzcie jaki najlepiej,

W kupie siła !!!:)

W kupie siła !!!:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9233
25 dni styknie i tak zobaczysz efekty o ile bedziesz tzrymal sie monco dietki kup sobie jeszcze gainera tak po za tym trec jest wg mnie bardzo dobra firma a kreatynka LUX!!!!!!!!!!

IF I HELP YOU GIVE ME A SOG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
odsylam do wyszukiwarki!!!!!!!!!!!

~REPTILE[333]~

Głupi może stać się mądrym, mądry głupim nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Generalnie firma dobra, tyle że jedna produkty opłaci się kupić a inne nie bardzo.
Np. białko nie bardzo odkąd są nowe Olimpy, ale HMB jak najbardziej

SONBATY http://www.atleta.pl
Czlonek mafia.suple.hardcor.pl

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odzywka na mase cena nie gra roli

Następny temat

najlepsza odżywka

WHEY premium