SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tradzik na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1187
skyboom
izotek tez dobry środek na syfy, ale powinieneś być off podczas leczenia

wole syfy niz off :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
ja jadę na izo pomimo tego że jestem na koksach. Mało tego, mój lekarz o tym wie, wszystkie badania wychodzą tip top także nie mogę zgodzić się z tym że trzeba być off. Dlaczego biorę izo pomimo że doxa działa super. Dla pewności. Mój lekarz o wszystkim wie, obleciałem przez swoje życie z 10 ciu, tylko jeden ma olej w głowie. Inny by powiedział jest ok kończymy leczenie ale nie ten. Mówił mi na początku ja pana wyleczę nie zaleczę, zrobimy tak żeby ten syf który widzi pan na początku został bezpowrotnie historią. I tak się dzieje. Jadę teraz na IZO 20 mg pomimo wagi 100 kg. Żadnych skutków ubocznych, tak jak i na doxie. Doxa mnie wyleczyła ( expresowo), izo leci dla pewności. Problem z syfami miałem od 14 roku życia, mam 31 lat. Byłem dzisiaj u lekarza z kolejnymi wynikami, mówił mi że mam lepsze wyniki niż pacjenci którzy lecą na samym IZO bez SAA

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2014-01-29 15:21:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1187
prywatny czy nfz ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
mój prywatny, twój bez znaczenia. Musisz lecieć natychmiast także lepiej do prywatnego. Państwowy może fikać i przepisywać ci co mu się podoba. U prywatnego poprosisz o doxę to ma ci ją wypisać jak nie wychodzisz i nie płacisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
rarytas1
ja jadę na izo pomimo tego że jestem na koksach. Mało tego, mój lekarz o tym wie, wszystkie badania wychodzą tip top także nie mogę zgodzić się z tym że trzeba być off. Dlaczego biorę izo pomimo że doxa działa super. Dla pewności. Mój lekarz o wszystkim wie, obleciałem przez swoje życie z 10 ciu, tylko jeden ma olej w głowie. Inny by powiedział jest ok kończymy leczenie ale nie ten. Mówił mi na początku ja pana wyleczę nie zaleczę, zrobimy tak żeby ten syf który widzi pan na początku został bezpowrotnie historią. I tak się dzieje. Jadę teraz na IZO 20 mg pomimo wagi 100 kg. Żadnych skutków ubocznych, tak jak i na doxie. Doxa mnie wyleczyła ( expresowo), izo leci dla pewności. Problem z syfami miałem od 14 roku życia, mam 31 lat. Byłem dzisiaj u lekarza z kolejnymi wynikami, mówił mi że mam lepsze wyniki niż pacjenci którzy lecą na samym IZO bez SAA

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2014-01-29 15:21:50


Nie wierze ze wyniki masz na tip top podaczas saa i izo. Sam test podnosi pewne odczynniki nawet w malych ilosciach. Od ok 12 lat prowadze ludzi na izo i saa, niektorzy przygotowywali sie do zawodow itp. Znam osobiscie endo ktory koksuje i startuje od ok 15 lat od czasu do czasu i tak kolorowo nie jest, choc moze jestes terminatorem i masz naprawde dobry organizm. Rowniez nie jestem zwolenniekiem brania jakiegokowliek leku "w razie czego". Po izo rowniez sa liczne nawroty, zazwyczaj po dragach dht like.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
a prowadzisz ich na 20 mg izo?. Z SAA jadę na enanie od 14 miesięcy. Czy jestem terminatorem - raczej nie, ale poza skłonnościami do syfów nie mam żadnych problemów i oby tak pozostało. Moja waga to 100 kg
Już namęczyłem się z syfami o 10 lat za długo. Mój lekarz też jest pod wrażeniem wyników ale ja myślę że to kwestia dobrze dobranej dawki. Jeżeli prowadzisz zawodników na SAA to wiesz ile i czego biorą ja jadę na testo i tyle
Oczywistym jest że przy metce winku trenie itd itp te wyniki by nie były takie kolorowe. To że zawodnicy nie mają kolorowych wyników jest dla mnie oczywiste. Nikt nigdy nie twierdził że kulturystyka wyczynowa jest zdrowa. Twoja wypowiedź typu " sam test brany w małych ilościach podnosi pewne odczynniki" wskazuje mi na to że nie wiesz o czym piszesz. Poczytaj sobie gazetkę typu MD, tam wielokrotnie pisano o badaniach nad teściem. Wyniki końcowe w większości przypadków nie wykazywały odchyleń pozanormowych

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2014-01-29 17:04:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
Miedzy 10mg a 120mg. Przy samym testo aspat, alat, hdl ldl, hb, mcv , zelazo i pare innych juz sie zmienia nawet przy 200mg tyg enana. Nie wspominajac juz o izo jak dziala na cholesterol i watrobe. Dlatego napisalem ze na tip top napewno nie ma... chyba ze tip top oznacza - nie ma zle. MD - dziekuje nie czytam, wole doswiadczenia swoje i zawodnikow...to ze Tobie niby nic sie nie zmienilo na izo i tesciu to nie znaczy ze innym tez,masz szczescie, silny organizm albo sciemniasz. Nie ma kolorowo na zadnych dragach , nawet na paracetamolu.

Zmieniony przez - Póg mo thóin w dniu 2014-01-29 17:11:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
jak zauważyłeś wypowiadam się anonimowo jestem dorosły i w tej formie piszę co myślę. Wyobraź sobie że ludzie którzy nie biorą sterydów też miewają złe wyniki. Ci twoi zawodnicy albo przesadzili z SAA w drodze do obecnej formy albo po prostu mają genetyczne skłonności. Dyskutuję z tobą tylko z powodu zarzucania mi kłamstwa. Sam widzę wyniki i mam obok normy jeżeli się mieści w normach to jest bajka i tyle w tym temacie, nie muszę mieć specjalnej wiedzy żeby ocenić czy jest ok czy nie. Ciągniesz ludzi na 120 mg IZO - wcale mnie nie dziwi że ludzie później kiepsko na tym wychodzą. Może poeksperymentuj na sobie a nie na innych. Mój dermatolog popukałby się w czoło i wysłał cię na badania głowy

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2014-01-29 17:27:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
Po pierwsze - aninimowo nic nie znaczy jak dla mnie, to czy jestes dorosly czy nie tez mnie nie interesuje. Nie musze sobie wyobrazac ze ludzie co nie biora maja zle wyniki, sama dieta zla niszczy, alko itp niszczy. Tego mysle nie musiales juz mi tlumaczyc po mojej poprzedniej wypowiedzi pownienes zalapac ze byc moze cos tam wiem... Nie zarzycilem Ci klamstwa tylko podalem prawdopodobienstwo jego wystapienia. Nie trzeba przesadzac z saa, jedzeniem , alko , izo aby sie wykonczyc, aczkowiek jak ktos pisze ze bierze test i izo i wyniki sa na tip top to poprostu mam prawo niedowierzac, skoro sama zla dieta juz podnosi wyniki a co dopiero test i izo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
Bralem izo 140mg , nie eksperymentuje na ludziach, moge udzielic wiedzy ale kazdy robie na swoja odpowiedzialnosc. Nie spotkales sie widocznie z przypadkami ze nawet off i na 80mg izo nic nie schodzilo, dlatego takie dawki, no ale to doswiadczenie i lata praktyki i obycia w temacie. Dermatolodzy niech pukaja sie w czoła i przepisuja antybiotyki. Wole isc do endo albo dermy co np bierze koks od 20 lat...wtedy niech inni dermatolodzy pukna sie w czolo. Jeszcze raz powtarzam przy tescie i izo jak masz wyniki w normie to gratulacje, ale pamietaj ze byc moze jestes wyjatkiem, bo zwylke zjedzenie duzej pizzy i popicie kilkoma kielonami podnosi aspat i alat ponad norme u wiekszosci ludzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygotowania do startu - prz1993

Następny temat

Drugi cykl 29lat

WHEY premium