SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

towar z chin dla kobiet

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5739

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 491 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 68516
Napisałem co wiem, chcesz to żryj to, tylko po co się pytasz jak wiesz lepiej...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 696 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12290
pokson, przeciez nie skonczy sie na 30 tabletkach, bo to jest jak narkotyk i uzaleznia miedzy innymi, rusz głowką ; )

a koksy nie robi sie w piwnicy i nie ma zgonow od nich u normalnych ludzi, bo moze rujnują zdrowie to bezposrednio nie ma wiele skutkow smiertelnych

a tutaj są...

wierz w siebie bo religie moga zawieść ; )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 112
jak ktos zje 10000 tabletek to moze i sa zgony tak samo jak ze sterydami, skonczy sie na 30 tabletkach, wie ktos moze czy to moze oslabic dzialanie tabletek antykoncepcyjnych? bo jestem w trakcie brania

RELTIH a ty sie nie bulwersuj, bo tylko zapytalem o opinie innych ludzi, ale nie o przesadne opinie mi chodzilo

Dajecie mi jakies historie bez sensu kolesiowa brala pol zycia to i moze jej sie w glowie przewrocilo ale od 30 tabletek? zenada

Zmieniony przez - pokson w dniu 2007-12-07 19:57:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
haha
kiedys trafilem na forum gdzie byl tez temat o odchudzaniu /same kobiety siedzialem/
leki ktore braly sa dla ludzi ktorych ociezalosc zagrazala zyciu, ogolnie hardcorowe
jedna napisala temat o leku ze schudla 15kg
1000 odpowiedzi na ten temat typu super musze sobie zalatwic albo dzieki za porade bralam i tez schudlam
z 60 do 50kg..
AHHAHA
teraz sie smieje, ale wtedy zalozylem temat i probowalem przekonywac do lepszych metod typu dieta trening, napisalem sie jak glupi a one dalej swoje

coz..

Napisałem co wiem, chcesz to żryj to, tylko po co się pytasz jak wiesz lepiej...?
DOBRE PYTANIE!

jesli dowody sa ze potym niby ziolku padaja ludzie to nie jest to takie straszne tak?

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7834
jesli już masz brać takie świństwo to nie od chinoli tylko kup polską wersje tego leku. Nazywa sie Zelixa kosztuje ok 60-70 i jest na recepte.

Zmieniony przez - ivan555 w dniu 2007-12-07 19:59:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
Twoje zycie i rob co chcesz ale relith zadal najlepsze pytanie.. po co temat zakladalas? uslyszalas opinie i wszystkie negujesz
wiec nie widze sensu w ogole istnienia tego tematu

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 112
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
do kazdego posta bedziesz dopisywac zenada?
zenada!

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 112
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
n/c
malo wiesz..

push your limits!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

no-xplode , cell pump, mono megacaps.

Następny temat

ANABOLICZNY DIBENCOZID B12

WHEY premium