SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

thermal pro czy celenbuterol? Co skuteczniejsze???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
to co zwiększyc dawki ?

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Sama efka mięśni nie spali ale przy niskoweglowodonowej diecie już łatwiej o to, dlatego najlepszy do redukcji na termogenikach jest prop, tłuszcz leci, a obwody zostają. Ewentualnie jako dodatek antyestrogen, zależy od budowy.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 223 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2404
e0r - ja tam na Sustanonie sie kiedys cialem a wczesniej na Omnadrenie - a jeszcze metanabol byl - bez kitu - wiele osob myli efekt chwilowy wizualny z rzeczywistym - mam tu na mysli po koncowym odcedzeniu przypadkowej tudziez niechcianej wody tluszczu juz nie ma i robi sie ostro na ciele.

Jak sie je naprawde clean i niskosodowo - odpowiednia ilosc aerobow i dobry trening to dobor srodkow moze byc przypadkowy. Mowie w tej chwili o sobie. Dodajac T3/Clen to juz wogole.

Moje Foto http://*******/dkh9  (-%

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Uri spoko, ale nie każdy to potrafi, a na propie najłatwiej chyba.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668
Czytałem, że efedryna działa mocno pobudzająco, natomiast jak jest z tym celenem??daje kopa czy może wręcz przeciwine? chce sie troche dorzezbić i spalić troszke zbednego tłuszczyku, za dużo go nie mam ale dobrej rzeźby nigdy nie za wiele.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
po clenie odczuwalne jest oslabienie po efce kop.Wydaje mi sie ze efka bardziej leci po miesie niz clen clen wykazuje dzialanie anaboliczne w malym stopniu ale cos w tym jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1508
hm to nieciekawie, ale stosowales czysta efke ?
rozumiem ze wegle ograniczales a ile jadles bialka ? g/kg mc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
wegle 3-3,5 bialka 3g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6
Witam!Jestem nacyklu teraz z omki i mam nadmiar tluszczu w okolicy brzucha a cwicze go intensywnie i efekt za maly.Czy moge wziasc teraz jakis spalaczczy po cyklu i co najlepiej??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Bo żeby spalić smalec z okolicy brzucha to musisz dopiąć dietę i biegać. Brzuszki na spalenie opony nic/mało dadzą.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy mam wazny clomid ???

Następny temat

ile ari i nolvy na recepte?

forma lato