SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

testostreron a bieganie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 480
o właśnie tego chciałem sie upewnić dzieki :)

Nie ma kasy nie ma masy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 179 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3888
trenuje MMA i jestem na pierwszej kuracji - jestem 6tygoniu i przytyłem 5,5 kg jeszcze zostało mi 6 zastrzyków z 15, które zaplanowałem na kurację i Ci powiem, ciężko na MMA spina mięśnie poza tym łydki puchną strasznie szybko i spina barki, chociaż myśle, że bieganie czy też jakiekolwiek areoby na kuracji są dobre, znam kolesi co na bombie podejdą pod schody na 3 piętro z jednym przystankiem :/

zasady... ich trzymaj
układy... o nie dbaj!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 480
spoko dzieki chciałem mieć pewnośc że nie robie sobie krzywdy nieświadomie

Nie ma kasy nie ma masy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Kingsize50
słyszałem że nie można biegac w czasie przyjmowanbia testosteronu bo jest mozliwosc zawalu tak samo jak trenujesz mma chodzi o wysilek taki ciągły nie jestem jakims turbo ekspertem ale wydaje mi sie że ma to jaks wpływ


cała czołówka mma i tym podobnych leci na saa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5904
A biegacze ? Mnie również interesuje bieganie na bombie chodzi o serce o przerost itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Bieganie jest jak najbardziej wskazane jeśli chodzi o utrzymanie serca i układu krwionośnego w normie. Przerost lewej komory serca będzie tak czy siak. Poza tym jak większe serce to więcej pompuje .

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
neevsky
Bieganie jest jak najbardziej wskazane jeśli chodzi o utrzymanie serca i układu krwionośnego w normie. Przerost lewej komory serca będzie tak czy siak. Poza tym jak większe serce to więcej pompuje .

więcej szybciej mocniej

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 574
Ja mam problem z puchnącymi piszczelami.... koszmar, jak dopadnie na maxa to stajesz w lesie i spacerem do domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
retencja

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 480
właśnie słyszałem o tym przeroście no ale skoro mówicie że porblemu nie ma to ok zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce :)

Nie ma kasy nie ma masy.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Exedrol

Następny temat

EPI 18mg od AI relacja c.d.

WHEY premium