SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EPI 18mg od AI relacja c.d.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 418 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11346
Cztery tygodnie mineły i jestem coraz bardziej zadowolony z efektów mimo że odbiegają i to kosmicznie od pierwotnych założeń (cięcie). Obecnie wróciłem w cztery tygodnie do tego co zbijałem przez trzy miesiące przygotowań do cyklu. Z tym że jakościowo jest ciut lepiej niż przed startem, obwodowo też. Niestety to na czym mi najbardziej zależy (brzuch) dalej nie znika a nawet podlewa.

Od dzisiaj wprowadzam dość istotne zmiany w cyklu. Obecnie cykl będzie wyglądał tak:

1-2 - 36 mg EPI
2-9 - 54 mg EPI
5-7 - 375mg 11oxo
8-11- 500mg 11oxo
10-16 - PCT

Od tego tygodnia zmieniam dietę na redukcyjną i zmieniam trening. Micha idzie w dół na wartości BTW 3/0,6/2 z 3/0,8/2,3 Czyli prawie samo mięcho poza posiłkami około-treningowymi.

wymiary początek/teraz:

waga: 78.2kg ---> 82,8kg
najszerszy obwód na bębnie: 90cm ---> 93cm
udo: 58cm ---> 61cm
przedramię: 31cm ---> 32,5cm
biceps: 39cm ---> 40,6cm
klata: 111cm ---> 116cm
łydka: 40cm ---> 41cm

Siła też zaczyna iść jak trzeba ;] Niestety stawy zaczynają boleśnie dawać o sobie znać, zwłaszcza kolana, ale nie ma nic za darmo..

Spartans! Prepare for glory!

no pain no gain!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 418 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11346
jadę na działkę z silną grupą wypadową, alko nie ruszam od sylwestra więc jakoś wytrzymam bełkot naj**ańców, ale z dietą będzie ciężej, bo mi ch**e wszystko zjedzą ;] treningu też nie uświadczę poza podciąganiem i pompkami ;]

Spartans! Prepare for glory!

no pain no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1479
Powiem Ci że musiałeś coś koncertowo spie***ić w diecie że Cie tak na brzuchu zalało,przytyłeś ledwo 4kg a bandzior urósł o 3cm...;/ Poradź się chłopaków co do dietki pod PH bo coś tu ewidentnie nie gra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 418 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11346
Chętnie podyskutuję jeśli masz jakieś konkretniejsze argumenty i wiedzę którą możesz się podzielić ;] Na moją wiedzę i dość spore obycie dietę mam dopiętą grubo ponadprzeciętnie.
Na moje oko to że podlało to wynik tego że byłem na 3 miesięcznej redukcji przed cyklem i podbijając kalorie na cyklu zalało. Dziwi fakt że aż tak, ale to pierwszy kontakt z SAA/PH
Obecnie wracam mniej więcej do teych samych proporcji na których byłem przez 3 miesiący redukcji. Spodziewam się małego recompu, co będzie zobaczymy ;]

ale chętnie podyskutuję na temat diety, może wyjdzie na to że jesteś w czymkolwiek mądrzejszy ode mnie..

Spartans! Prepare for glory!

no pain no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Dołóż spalacz, węgle przytnij na 1,5g/kg masy ciała, możesz dołożyć maśćz johimbiną na bębna i zasłonić to pasem na treningu, aby pobudzić termogenezę.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 418 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11346
Spokojnie

Od dzisiaj obcinam jakieś 250-300kcal i dodaję 11oxo.
Na podobnych wartościach BTW (od dzisiaj) schodziłem przed bombą około 0,5 KG tygodniowo. Wydaję mi się że to powinno zrobić robotę, jak nie to będę jeszcze obcinał, ale to za jakieś dwa trzy tygi jak już mi się organizm przestawi i będę mógł realnie ocenić co gra a co nie gra.

Spalacz (z joha) planowałem dodać już w trakcie PCT do kreatyny, dzisiaj zaczynam dopiero 5 tydzień więc nie wiem czy jest sens dodawać go już teraz ??

Spartans! Prepare for glory!

no pain no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Jak ci ten bebzon tak przeszkadza, to możesz dodać, a jak nie to olej - twoja decyzja :)

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 736 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7098
ja moze powiem tam, ja lece juz 4 tydzien na epi (40 mg ed) i robie poprostu wycinke jem na lekki + i brzuch mi... MALEJE ! jakość mięśni na duży plus, obwodowo lekki skok , ale spalenie tluszczu daje efekt wiekszych miesni ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 418 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11346
5 tygodni za mną - pierwsza pucha EPI się skończyła, zaczynam drugą ;]

z sajdów:

backpumps - dwa razy się schylę i czuję jakbym serię 20 powtórzeń martwego zrobił, co jest dziwne bo pompy w innych częściach ciała już nie czuję w ogóle.

bebechy - od kilku dni non stop boli mnie dół brzucha po lewej stronie. dodałem essentiale forte i zwiększyłem ilość liver milk, i ch** to dało.. jak ktoś ma jakiś pomysł co z tym zrobić to chętnie posłucham, bo jest to bardzo uciążliwe i bolesne. Wątroba jest po prawej a ból po lewej więc może poprostu jest coś czego tam nie ochraniam a dostaje po piździe?

z efektów:

woda powoli zaczyna zlatywać (pewnie dzięki 11oxo i diecie), obecnie efekt jest taki że mam podobny poziom bf co przed cyklem (po redukcji) ale jestem przy tym 4kg cięższy więc całkiem mi z tym dobrze. Oczywiście cel był taki aby poziom bf był o kilka % niższy niż na starcie, dlatego walczę ze sobą czy olać potencjał masowy środka i trzymać dalej michę jak obecnie co pozwoli wywalczyć efekt już na PCT.

Zastanawiałem się jeszcze nad modyfikacją w diecie (jeszcze takiej nie robiłem) a tutaj mogłoby się sprawdzić, czyli jeden tydzień BTW 3/0,8/2,5 i kolejny tydzień BTW 3/0,6/2 w ten sposób będę miał tydzień masy i tydzień zbicia, próbował ktoś tak żonglować na bombie z dietą?

jeśli chodzi o wymiary to od zeszłego tygodnia zmiany zaszły w dwóch obszarach:

waga: 78.2kg ---> 82,8 kg (tydzień temu) ----> 82kg (obecnie)
najszerszy obwód na bębnie: 90cm ---> 93cm (tydzień temu) ----> 90,5cm (obecnie)

Siłowo dziś rano poszło gorzej niż tydzień temu, ale przy tej ilości kcal i tak jest zaj**iście, ale to dopiero pierwszy tydzień kiedy wszedłem na poziom BTW który dla mnie jest optymalny przy redukcji, więc zobaczymy co się będzie działo w tym tygodniu.

Nie ukrywam że chciałem cisnąć na tym cyklu te 120x6 ale idąc na obniżeni bf nie dam rady nawet wrócić do swojego rekordu i cisnąć go raz ;]

Spartans! Prepare for glory!

no pain no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1438 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41636
Ten ból może być spowodowany wyjałowieniem jelit przez twoje tabletki:] Kup jakis priobiotyk jak przy braniu antybiotyku:P

Świnie do koryta ...

CBR 600 F4i

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 418 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11346
kupiłem jem drugi dzień i jest lepiej - podziękował

Spartans! Prepare for glory!

no pain no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
burzus
Ten ból może być spowodowany wyjałowieniem jelit przez twoje tabletki:] Kup jakis priobiotyk jak przy braniu antybiotyku:P


BDB info rowniez skorzystam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

testostreron a bieganie

Następny temat

PCT = HCG + TAMOX czy dorzucić CLOMID

WHEY premium