SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

testosteroon, Cos Jest Nie Tak ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
padłem

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 170
hehe tak myslalem :P ... kuurwa ja juz nie wiem co mam robic zeby zdobyc te kilka kilo .... jestem ekto i kurde chociaz wtanzalam ile wlezie to i tak nie moge przybrac kilka kilo co moge z tym zrobic ?? ;/ macie jakiec propozycie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 170
a jak wzielem ten jeden strzal jakies 2 dni temu to moge spoko napic sie dzisiaj wieczorem browarka czy tam 2 ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie bo umrzesz i ta glista sie w*******i od srodka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
napij to ty sie carbo a nie piwka bo wiecznie bedziesz wiorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 170
hmmm... wlasnie ... za kazdym razem jak czytam na temat diet i wgl to jest wymieniooneto kardo ... czy jak bym wtranzalal tyle co kon hee i bral to karbo moglo by sie wkoncu cos ruszyc ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
na pewno, wtranzalaj jak kon i popijaj carbo 3x dziennie to ruszysz, wbrew pozorom od butelki z piwem biceps nie rosnie tylko sie kurczy a niby reka pracuje, od carbo rosnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 170
hehe... a to "carbo" to kakretny produkt czy to poprostu sa weglowodany ??

bo ja wsumie nie mieszkam w Pl i nie wiem czy dostalbym to jezeli byl by to kakretny produkt.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
weglowodany, obojetne co w sumie, gainer tez moze byc, zacznij jesc a nie tylko myslec, ze duzo jesz i jedz cos a nie scierwo bo to bledne kolo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 170
hmm.... to spoko heeh .... teraz ida swieta isylwek wiec bede splukany ale po nowym roku napewno odrazu zaopatrze sie w weglowodany i jakies bialeczko :).... hmmm a co do tego zarcia too ... kurcze , nie latwo jest sie pilnowac i jest to co najlepsze na mase ;/ :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mata a bol serca

Następny temat

metanabol... wymioty..

WHEY premium