SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tauryna mega caps

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 746 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7980
biniu sie spytal wiec odp nie weim co w tym zlego ze dzalem w dzial olimp dlatego ze mam z olimpa i tyle??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Biniu
Hekade
Biniu dlaczego kasujesz moją opinie co do tauryny?
czyżbyś sobie nie życzył by ktokolwiek KRYTYKOWAŁ produkty olimpu ?



wybacz
ale jestes w dziale komercyjnym
nie sadzisz ze niezbyt fair w stosunku do firmy ktora placi za niego jest polecanie konkurencyjnej firmy ?


No w prawdzie masz racje :)
ale takie moje pytanie małe
w jakich ilościach trzeba by brać tauryne (przed treningiem) czy ogółem na dzien by poczuć jej działanie? i przez ile? posiadam jeszcze 2 blistry i mało co czuje po 1 kapsie, stosuje ją do kreatyny bo niby prekursor w co mi trudno uwierzyć ale kiedyś ją skończyć musze :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 218 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1095
Każdy stosuje jak uważa że najlepiej się czuje,ja stosuje w dni treningowe jeden mega caps po obudzeniu przed śniadaniem i jeden po treningu,w dni nietreningowe jeden mega caps rana przed śniadaniem z creatine xplode i glutaminą xplode.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
http://slawomirambroziak.pl/legalne-anaboliki/tauryna-bycza-terapia/

to gotowe recepty - pod koniec artykuly
nalezy pamietac ze wtedy kapsulki mialy 500 mg i odpowiednio przeliczyc na obecne Mega Capsy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening czyni Mistrza...

Następny temat

Porada dla piłkarza

WHEY premium