SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tatuaże u dziewczyn

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 113554

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1557
było już sporo tematów o tatuażach dla chłopaków. a co sądzicie o tatuażach u dziewczyn? podobają się wam? jak tak to gdzie i jakie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2144
jezeli laska robi sobie dziarke po to by dodac sobie sexapilu,charakterku,czy zwrocic uwage,wkoncu jakjuz ja ma to smiga z prawie golym cielskiem byleby pokazac, to dopiero desperacj a,glupota,brak klasy w moim mniemaniu.Zreszta to samo tyczy siekolesi,sens twki w "podejsciu" do sprawy.
bardzo wazny jest motyw, motylki,rozyczki,katalogowe szmirki - ja tego nie rozumiem, zadna glebia.... tak samo jak letni sezon i non toper stopa,ledzwie i tak wkolko, ale.....niech kazdy robi to co chce,gdzie chce itdkazdy jest wlascicelem swojego ciala i niech nim sie rzadzi wedle wlasnych jazd, ja wiem swoje.robie swoje.pozdrawiam.

Zmieniony przez - xwmn w dniu 2007-06-17 22:21:45

wild punch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
podobają
ale tylko na dolnej części pleców

Pzdr

Zmieniony przez - susik_89 w dniu 2007-06-12 19:32:59

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
mi sie podoba ale delikatny ...bez przesady zeby kobieta byla cala wytatuowazna a najbardziej podoba mi sie na stopie taki tatuaz dochodzacy do kostki...jak zdjecie da rade wstawic to wstawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
o coś takiego mi chodzi





Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 557 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14690
tato jak każda inna sztuka jest piękna...
nie podobają mi sie dziary takie jak podane wyzej ...
to jest piękne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak dla mnie ten od susik'a jest za duży, ale są różne gusta... Delikatny tatuaż może być naprawde łądnym dodatkiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pomiedor paskudny taki tatuaz u dziewczyny
taki jak susik to owszem to jest super sexy :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
nie mówię że akurat ten jest piękny
dałem tylko pierwsze lepsze zdjęcie
żeby pokazać o co mi chodzi

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3211
Pomiedor jak dla mnie to juz przesada:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 384 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12773


Ten jest za***isty

Nie wszyscy dostaną sie do raju ale patrzeć na gwiadzdy ma prawo każdy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 384 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12773


Jak bym zobaczył panne z takim to bym się chyba nie powstrzymał

Nie wszyscy dostaną sie do raju ale patrzeć na gwiadzdy ma prawo każdy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie jest niebezpieczne? artykuł z o2

Następny temat

Prosze o rade.

WHEY premium