SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tłuszcz w okolicach brzucha przy dużej aktywności fizycznej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19
Jestem osobą aktywną fizycznie, trenuję siatkówkę dość intensywnie (8-10 godzin tygodniowo treningu, plus mecze) od kilku lat.
Wagę choć mam teoretycznie w normie (72 kg, 181 cm), chciałabym nieco zrzucić, ale nie jest to moim głównym problemem. Jest nim tłuszcz w okolicach brzucha, który jest już raczej otyłością brzuszną. Od kiedy pamiętam zawsze miałam taką budowę. Oprócz kwestii estetycznej obawiam się problemów zdrowotnych w przyszłości (lekarz kiedyś zwrócił mi na to uwagę).
Nie stosuję diety, ale staram się po prostu odżywiać zdrowiej, mało słodyczy, sztucznych rzeczy, nie przejadać się, nie jeść na noc itp.
Zazwyczaj informacje w internecie, które dotyczą zrzucania tłuszczu z brzucha, są o osobach które nie podejmują aktywności fizycznej i rada brzmi "dieta i ćwiczenia".
Czy oprócz diety, jestem w stanie coś zrobić? Pas neoprenowy na treningi? Większa ilość ćwiczeń raczej odpada.

Zmieniony przez - doodoo w dniu 2013-09-28 12:27:06
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA NA MASĘ sprawdzenie

Następny temat

Problemy z apetytem

WHEY premium