SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tłuściutki brzuszek

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pierwszy raz jestem na tej stronie nie bardzo wiem jak to wszytko funkcjonuje. dowiedziałam sie o was od mojego chłopaka.Mam mały problemik. mam 17 lat 162 cm i 52 kilogramy w sumie nie mam sobie duzo do zarzucenia prócz brzucha i nad nim chciałabym popracować tylko nie wiem jak ? czy ktoś mogłby mi pomóc jakie ćwiczenia robić i jak powinnam je wykonywac i jak powinnam sie odzywieć ? z góry bardzo dziękuje to dla mnie ważne
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 291 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4069
ach powiem to przed innymi!!

skorzystaj z wyszukiwarki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
heh bulma

Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
O cwiczeniach poszukaj w Fitnesie. Tam fachowo doradza.

Co do diety to zapoznaj sie z postami:
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=89657 by Tyka i Verona
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=64042 by Smoczek
Postaraj sie ulozyc diete i daj na forum to zobaczymy co Ci wyszlo.

Do diety niezbedne sa aeroby robione w odpowiednim tempie i przy odp. tetnie (220-wiek)*65-75% np. rower stacjonarny, marsz, marszobieg, wolny bieg. Zacznij od 3-4 razy w tyg. po 30-40 min. zeby dojsc do 5-6 razy po 50-60 min.

______________________________
Niepijacy kawy i nieleniwy Kawosz.
______________________________
Doradca w Odżywianiu
BTW: Nie ukladam diet!!!!

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
baaaardzo dziękuje za ukłądanie diety juz sie biore jak mi sie uda to zycam ja do oceny :) buziaczki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
powodzenia

Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dietke pokaze jutrobom mam już prawie gotową ale mam proźbe czy nie zna ktoś jakiś fajnych smaczynych poożywnych i przede wszytkim zdrowych przepisów na jedzonko ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
w odzywianiu i w alternatywnej drodze masz podwieszone posty na ten teamt

Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To ja przy okazji zapytam. Aeroby to jak wolicie robić - w zamkniętych pomieszczeniach , na siłowni, u siebie w domu czy raczej na łonie natury : biegi w lasku z pieskiem a rower tyż na świeżuchnym powietrzu ?
Ja oczywiście zawsze i wszędzie na świeżym powietrzu , a najbardziej to biegi na plaży nad morzem.

/**** Ludzkie oczy mówią czasem gorsze rzeczy niż usta. BERTOLD BRECHT ****/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
w sumie to roznie powiem Ci
chiclabym na plazy ze wzgledu na morze i plaze a co za tym idzie - fajny klimat
a tak to rowerek stacjonarny i biegi (choc te drugie ostatnio nie ze wzgledu na slaba forme ostatnimi czsy ))

Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to dobra dieta na masę??

Następny temat

Potrzebna dieta na masę i kilka porad...

WHEY premium