SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

swędzenie skóry pod wplywem ciepła!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 377
Witam. Od roku czasu zmagam sie ze swedzeniem skóry ktore jest potwornie nieznosne. Objawia sie zawsze pod wplywem ciepła. Pod cieplym prysznicem lub słońca. Czy tez dzwigania ciężarów. Przeszukalem miliony tematow na forach i zaiwazylem ze na ten sam Problem bardzo duzo ludzi. Nigdy nie mialem raczej takich objawow (raz moze w mlodosci) ale od pewnegp czasu gdy biore tescia zaczyna mnie swedziec. A sterydy sprawiaja ze mamy gęstą krew gdy jest za gesta chorujemy na chorobe i jedna z jej skutkow jest potworne swedzenie skóry. Zmagal się ktos juz z tym Problemen??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94480 Napisanych postów 364404 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669035
Byles u jakiegos dermo?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 377
Niebylem u dermatologa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94480 Napisanych postów 364404 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669035
no to zacznij od tego

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Ja mam takie napady raz na x miesięcy, wtedy zawsze używam loratadynę ( poczytaj) stosuje to przez 10 dni Po użyciu mam spokòj na wiele miesięcy . Jeżeli powòd występowania jest taki jak u mnie to masz to z głowy (: bez użycia loratadyny samo u mnie nie przechodzi. Jeśli to nie pomoże udaj się do dermatologa i koniecznie poinformuj że lek przeciwhistaminowy nie zadziałał
Poczytaj o histaminie
Loratadyna 10 tab. bez recepty ( tyle potrzebujesz ) są jeszcze pakowane x 30 tab. - wtedy potrzebna recepta


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2016-06-18 10:23:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 377
Powodów jest milionów co prawda leki antyhistaminowe nie pomagają to jest jeden Allegra. I pomaga. A co do tej loratadyny poczytam o niej.ale w pierwszej kolejnosci pojde spuścić z siebie 400ml krwi ;) dzieki za pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybicie barku jakie saa pomoga

Następny temat

Mozna Tamoxifen podczas HCG???

WHEY premium