SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Swędzenie skóry po zastrzyku z HGH

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9364

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3517
Witam.

Zwracam się z pytaniem szczególnie do osób które brały HGH.Nie wypełniam ankiety gdyż nie potrzebuje pomocy przy ,,cyklu'' tylko mam problem z reakcją....

Biorę HGH od 13 dni robię zastrzyk z 3 jednostek przed snem, zastrzyk podskórny w brzuch, następnego dnia pojawia się zaczerwienienie w miejscu zastrzyku a po paru godzinach dokuczliwe swędzenie i lekkie zgrubienie pod skórą raz można było to porównać nawet do ugryzienia osy ....
Wcześniej brałem peptydy i nie miałem tego typu problemów dodam jeszcze że w chwili obecnej nie robię innych iniekcji z leków podskórnie oraz :

- zastrzyk robię sterylnie przemywam spirytusem miejsce iniekcji przed i po
- nie korzystam z tej samej strzykawki
- Do rozcieńczania stosuje roztwór do wstrzykiwań ,,Aqua pro inj. Polpharma''.


Bardzo proszę o wypowiedzi osób które może spotkały się z tego typu problemem lub o nim słyszały lub po prostu wiedzą co jest grane....

Dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Mialem podobnie, przy gh i heliosie tzn zgrubienie, zaczerwienienie. Przy gh jesli wbilem zbyt duza ilosc iu rozrobiana w malej ilosci wody to robil sie guzek. Przy heliosie natomiast jesli wbilem w jedno miejsce za duza ilosc ml.
Swedzenie mi sie nie przytrafilo, tzn moze delikatnie ale nic nadzwyczajnego co mogloby budzic moje zaniepokojenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3517
Aras84 dzięki za odpowiedź.
Ja wbijam do butelki 45 IU i robię zastrzyk z 15IU jednorazowo co odpowiada 3,33 jednostki GH w tym....
MNie swędzi tak jak ugryzienie komara ....momentami przestaje i zaczyna od nowa .... :( :( Dzisiaj zrobię zastrzyk pod skórę ale na nodze zobaczę czy coś to da ale czekam też na inne odpowiedzi ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Chyba 0,45 ml dzielisz na 3 x 0,15 co daje po 3,33 iu na zastrzyk. Wlej 2 razy więcej to może odczucia będa mniej dokuczliwe.
Ja miałem lekkie swedzenie po strongu ale większe po peptydach.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2015-01-05 00:05:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3517
Po peptydach ja nie miałem nic ale teraz właśnie biorę SOME STRONG i mam to swędzenie mega denerwujące szczególnie w dwóch miejscach po prawej i lewej stronie brzucha ( zastrzyki wykonane były bodaj w zeszłą niedziele i pn a swędzi dalej ) wczoraj zrobiłem zastrzyk w brzuch poniżej mostka i jest póki co zaczerwienienie lekkie zgrubienie i delikatne swędzenie w porównaniu do poprzednich ... :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Zrób jak napisałem bo ja rozcieńczałem fiolke w 1 ml soli fizjologicznej i było w porzadku a biłem 5 iu czyli 0,5 ml jednrazowo.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2015-01-05 00:11:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3517
Hubert81 spróbuje co mi szkodzi ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Powinno pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3517
Mam nadzieje ...Dzięki za pomoc sogi wysłałem odezwę sie jutro lub za parę dni żeby powiedzieć co i jak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też to mam. Napisz co Ci pomogło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3517
Generalnie swedzenie ustało po zakupie swierzszej wody do wstrzykiwan i generalnie w jedno miejsce nie bije wiecej niz 10 kresek....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HGH na wzrost?

Następny temat

pierwszy raz na enanie

WHEY premium