SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

super odsłona arkusa

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
Parasitus nawet nie chcę mi się czytać tego co napisałeś bo trochę mi tu śmierdzi że jesteś arkusemxxx.... ale coż z tego
ludzie się wypowiedzieli i tyle ....a ty komentujesz komentarze

ja powiem tylko:
arkusxxx - strasznie jesteś przystojny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie, czesto siedze na forum przegladam Wasze wypowiedzi, zawsze jakos nie lubialem tego.. preferuje kdf pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 146
DZIĘKI Parasitus. Jesteś jednym z tych co pisza i biorą to do siebie co inni piszą, potrzebują pomocy i porad.
Nie myślcie i nie porównujcie Parasitusa do mnie jak umiecie sprawdzac sobie IP to sprawdź i wtedy pisz to co wywnioskowałeśa nie walisz w ślepo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szczerze mówiąc to nie da się tak łatwo doradzać, znaczy doradzić tak, ale stosować się do tego. Poprostu kulturystyka to sport w którym trzeba wyczuć samego siebie. Nie wierzysz (nie wierzycie?) posciągajcie sobie filmy z treningami zadowców. Poprostu ze tak powiem, trzeba nawiązać połaczenie "mózg mięsień" i ćwiczyć w taki sposob aby wyostrzyć jego zmeczenie (oczywiscie nie mam na mysli jakiś wygibańców, dla nie jednego "czołowca" liczy się na pierwszym miejscu dynamika (czyt. efektowność a zaraz potem "styl poprawnosci" najłatwiej mówiąc trzeba czuć ze miesnie pracują. Jesli chodzi o diete, to tak samo, można się trzymać stereotypów, znaczy odpowiednia ilosć B,W,T na kg. Czytając polskie fora widze ze bardzo trudno się wyłamać z niektórych stereotypów jak juz wczesniej napomniałem o tym.
Aha nie zawsze warto brać przykład z zawodowców Przykład: Pudzianowski reklamujący jakiś chłam w TV Czy to nie jest "mango gdynia"
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1672 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 80688
Masz cos do Gdyni?

--->.....(O_o)....<---

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ehhh Od niedawna korzystam z dobrodziejstw internetu, tym bardziej od dobrodziejstw tego forum, nie myślalem ze bede sie musial tak wypowiadac na rozne tematy
Do samej Gdyni nie mam nic, znaczy nie zawiele, nigdy tam nie byłem i nie widziałem. Obawiam się ze przez Twoje pytanie przmawia animozja o charakterze czysto społenczym, nie mam ochoty prowadzić z Tobą konfrontacji na takie tamty, bo wiem ze to nie doprowadzi do konkluzji. A rozmowa bez konsensusu to wręcz monolog.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 118
koles moja babcia ma wiecej mięśni niz ty :)

walek

!!!!! walek !!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 146
Ale bzdury gadasz o tych mięsniach. Prawdopodobnie wszyscy maja prawie tyle samo mięśni więc nie pisz że Twoja babka ma więcej mięśni tylko lepiej zbudowane albo większe mięśnie.

POZDRAWIAM!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmmm, no ale Arkusxxx no wiesz bracie super to Ty nie jestes ? Miesni masz naprawde malo, wiec moze warto bylo by troche przystopowac na forum, tylko zabrac sie do solidnej pracy, bo jesli chcesz osiagnac jakis profit to musisz ciezko i sytematycznie pracowac. Powiem szczerze ze nie jeden 70latek ma lepszą sylwetke (czyt. budowe ciala)...
Tak od serca.......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Do MichalP: jak masz coś do mnie to wpadnij do Bełchatowa i zamów taksówke z firmy "JOKER"..."

A tobie polecam taksowke z kad chcesz i obojetnie jakiej firmy byle by do dobrego lekarza... przystopuj bo jak narazie chwalic mozesz sie na forum bravo.pl... to tyle pozdro pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

a oto ja :D moze mnie skomentujecie?

Następny temat

Mam 13 lat biore metanabol i omadern

WHEY premium