SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

strzaly w udo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 480 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5021
ja zawsze robie w udo.wedlug mnie proste na maxa.rozmasuj noge,usiadz sobie na podlode ,wyprostuj noge,do biodra przyloz dlon oczywiscie z boku i tam gdzie sie konczy palec ktory bardzo czesto wystawiamy ***nietym kierowcom to tam lejesz shota.oczywiscie sprawdzasz czy idzie krew itd.ja osobiscie uzywam igly 0.6 bo ona jest taka przyjemna

Podsłuchy, Kamery, Lokalizatory

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
ee 0,6 to idzie jak nieiwem. 0,6 uzywałbym tylko do miejszycg grup i nie więcej jak 2cm soku. bo więcej to eno młotkiem bym musiał wbijać.

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
ja tez tylko o,6
zdazalo sie 0,8 ale to zbyt bolesne

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 480 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5021
0.6 jest idealne.kiedys koluniu z silowni mi mowil abym taka robil,jemu raczej moge ufac bo byl mistrzem polski kulturystyki do 80kg chyba

Podsłuchy, Kamery, Lokalizatory

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5336
no nic.zaaplikowalem se w to udo i stwierdzam za najlepszym miejscem dla mnie pozostanie moja dupa.uklucie o wiele mniej przyjemne na udzie,moze kwestia przyzwyczajenia albo cus.ale dziekowa za pomoc,sogacze poszly,strzal poszedl.w sumie poki nie sprobojesz nie bedziesz wiedzial.pozdro.

...rób swoje, ryzyko jest twoje...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
hm.. ja sobie sam w dupe strzaly robie i jakos problema nie mam.

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zeby nie zakladac nowego tematu to odswieże

slyszalem sie zle wbije w udo (za gleboko?) to mozna uszkodzic jakis mięsień, że później nie mozna chodzić. Coś jak w doopie... chciałem sie dowiedzieć o co dokładnie biega?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1314 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7391
ja niewiem o co ci biega:] uszkodzic jaki miesien??:> ja bije w udo iglami 0,6 idzie lajtowo raz nawet wbilem 0,8 ale to juz co innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to luz, wolalem spytac bo jutro udo rozdziewiczam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 360 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1892
ja bralem hgh 2,5-3 roku w udo dzien w dzien, ciezko pozniej bylo bo sie zrosty robily i musialem czasami zmieniac miejsce na trica ale to juz mi ktos musial robic bo qfa zebami se zastrzyka nie zrobie ;]

igly 0,6 rulz ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STANOL

Następny temat

Czy juz sie zaczeło gino

WHEY premium