SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stromba

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
LL tez fajnie wyglada a nie ruszyl bym kijem

Elit ale bez jaj Po wygladzie to mozna sobie dupe do ruchania wybrac a nie saa

Wyglada fajnie to fakt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10158
panowie

opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 887 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6611
Jak masz okazje dostac Strombe to nie czekaj. Hubei w PL jest mozna powiedziec prawie nie dostepny i czekanie na opinie i debata nic nie zmienia mozna analizowc i tracic czas tylko po co ? .Hubei nie jest zainteresowany rynkiem PL pewnie zbadali rynek i wiedza ze tu wszyscy chca jakosc za mala kase a tak sie nie da to nie mozliwe. Jezeli ktokolwiek ma Strombe to bardziej jako ciekawostke niz srodek na stałe w obrocie.

Prosty przyklad:
Tankujac paliwko na Shell lub BP mozna byc pewnym jakosc wlewajac na stacjach Carrefour i Tesco lejemy jedna wielka nie wiadoma i w efekcie dowiadujemy sie z w aucie pojawiły sie problemy dignostyczne lub moze i cos bardziej powaznego.

Oczywiscie temat paliw a SAA to co innego ale jedno maja wspolne "JAKOSC" bo w załozeniu za to kazdy z nas chcialby zapłacic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
juz nic

Zmieniony przez - UwE w dniu 2008-08-28 03:24:58

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nawet nazwa kusi, bo to nazwa jednego z pierwszych stasiow ktore zostaly wyprodukowane legalnie w latach 80.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10158
sorry... pomylka...

za 100 sztuk tego mozna miec 150 tabs stano z BD

Zmieniony przez - patalach w dniu 2008-08-28 23:42:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 887 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6611
w przeliczeniu to napewno.
testowalem strombe dzilanie mnie bardzo zaskoczylo sila wytryzmalosc chec do trenowania to +

duzymm minusem jest to ze nie spodziwałem sie tak szybkiego pyrzrostu siły i na ta chwile ma poważny problem z obrecza bakrowa .moja wina nie zabezpieczyłem sie wogole prawde mowiac potraktowałem ten srodek jak wiekszosc stanozoli cos tam skoczy.Na tą chwile jestem wykluczony z treningu ,stawy siałdy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10158
kiedy to jadles..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
ktos tam pisal, ze ciezko o dobre winko w PL a to jest ****a prawda bo winko gowniane jest wlasnie ciezko znalesc, nawet LL robil bardzo dobre winko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co wy na to?

Następny temat

Sustanon , Cidoteston, Anabol tablets do oceny :)

WHEY premium