SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

streetBOX

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6624
cross-training??? a co to ****a jest??-trening przekrojowy,to nie konkretny system,jest to tak jakby sposób treningu chodzi o to że ćwiczysz przekrojowo,uderzanie i chwytanie/walke w parterze

a co do moich cwiczen to po prostu sparuje sobie z kumplami z roznych styli by byc jak najbardziej wszechstronny w walce ulicznej!!!-i jak już napisałem to NIE JEST STREETBOX,a najbardziej wszechstronny to byś był jak byś sie wziął za konkretny trening bo jak już mówiłem(ale nie wtym poście) bez trenera to sobie możesz tylko krzywde zrobić.

piszesz w profilu o VT a tam co jest za trening??? goscie tez cwicza mixy i walcza z przedstawicielami roznych styli!!-nie wiem o co ci tuchodzi,ale powiem że te mixy co oni ćwiczą to jest właśnie metoda cross-training czyli trening przekrojowy,a VT to formuła według której odbywają się zawody,chociaż małą już turniejów według oryginalnych zasad VT

ale jak masz inne lepsze metody treningu przygotowujacego do walki ulicznej to prosze zapodaj je tu chetnie sie czegos od ciebie naucze!!!!-nie zasługujesz na to



"Live to fight,fight to live"
"Żyje żeby walczyć
walcze żeby żyć"

...:::BORN TO FIGHT:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
elegancko tak jak lubie :)
kuklinski nie jest jednym z 1 uczniow AB??
SUPER DAWAJ FOTY)
a i sog for you
pozdrawiam @ll

GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6624
GINO już nie chcesz sie na mnie rzucać?


"Live to fight,fight to live"
"Żyje żeby walczyć
walcze żeby żyć"

...:::BORN TO FIGHT:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 786 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8487
GINO strasznie nerwowy jestes i malo tolerancyjny (to chyba przez te sterydy ) nie klocmy sie bo zrobimy z tego posta smietnik a co do twoich metod treningowych to sa ok ale i tak uwazam ze trzeba chociaz jakies podwaliny wyniesc ze studiowania troche dluzej jednego okreslonego stylu a jesli osoby z ktorymi trenujesz sa na naprawde wysokim poziomie i potrafia przekazac to co umieja to wtedy mozna sie koncetrowac na treningu z nimi ale to tylko moje zdanie (i jesli ci sie nie podoba to mnie nie bij prosze mistrzu heeh [joke ofcoz])
pozdro all!








https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

"Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów."

http://www.kungfu.z.pl
Trening? Cóż to takiego? To najważniejsza rzecz w życiu ważniejsza od rodziców, pieniędzy, szkoły i rzeczy materialnych po prostu najważniejsza bo pozwala rozwijać samego siebie w wybranym przez siebie kierunku którego nikt nie narzuca bo jesli coś nam nie odpowiada to zawsze mozna iść ćwiczyć gdzie indziej.

SFD FIGHT CLUB
Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
nie bo nawet bym sie nie rozgrzal!
a jesli chodzi o twoja wypowiedz to troszke nie rozumiem ?? chodzi mi o cross-training bo to tak samo mozesz powiedziec o tym co ja robie cwicze walke w stojce i partezre no ale do stojki biore kolesia z kicka lub kk a w parterze jj bo ci z kicka nie maja pojecia o parterze i od nich bym sie nic nie nauczyl!
wiec naprawde nie mam pojecia w czym jest lepszy twoj trening od mojego??
ja mam po prostu indywidualny tok cwiczen i bardzo mi on pasuje bo moge wyciagnac max korzysci bo (tak jakby) instruktora mam tylko dla siebie , a nie instruktor jest dla 50 uczniow i nie ma czasu zeby podejsc i kazdego porawic jesli robi cos zle!!
ja uwazam ze trening na sali z instruktorem jest bardzo wazny szczegolnie dla poczatkujacych i wiele razy na tym forum sam tlumaczylem mlodym adeptom SW ze bez trenera to nic sie nie naucza szczegolnie z netu!!!
ale ja po prostu nie mam w tej chwili mozliwosci pojscia na kilka treningow np boksu i jj zeby zrobic to co robie teraz sam z kumplami o wyznaczonej porze bo praca mi na to nie pozwala !!!a jak mam np na boksie czekac w kolejce zeby zrobic tarcze to wole sobie z kumplamui samemu to zrobic a niektore techniki z jj omijam wlasnie brudnymi sztuczkami kombacianymi i w treningu na sali nie bylo by to mozliwe !!
przynajmniej w tych szkolach ktore mam w kaliszu bo ucza typowo sportowych zachowani i trening pod zawody a nie pod ulice prowadza:((((
wiec z braku laku zostaje mi to co robie ! a wszystko co robie staram sie robic dobrze wiec nie ma mowy o opieprzaniu sie na treningach!!
pozdrawiam @ll

GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6624
No i dobra,ja nigdzie nie powiedziałem że to co ćwicze jest lepsze,przyczepiłem sie do tego że nazwałeś swój trening streetbox.
Jeżeli ci kolesie z którymi ćwiczysz są na naprawde dobrym poziomie(tzn na takim żeby w stanie uczyć na prawde,a nie szkodzić swojemu uczniowi)to w porządku,ale jeśli to są kolesie którzy sami sie dopiero uczą to nie są oni w stanie dobrze uczyć kogoś innego


"Live to fight,fight to live"
"Żyje żeby walczyć
walcze żeby żyć"

...:::BORN TO FIGHT:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sam mam te 16 lat i w tym przypadku musze w pelni sie ZGODZIC z Ginem.
Drodzy gimnazjalisci Nie psujcie mi reputacji Gino ma racje na tym etapie nie macie co dawac rad. Ja wyslalem juz ponad 100 postow i nikogo w nich nie probowalem pouczac.

(...) Bryl jest w swoim żywiole. Autorytet i pozycję zdobywa się tu siłą pięści, a nie zawiłymi i mętnymi rozważaniami o harmonii ciała i umysłu. Ten styl uczy również, jak zwalczać strach i zaakceptować ból. Nic więcej go nie interesuje, niczego więcej nie potrzebuje. [Jacek Podoba o Andrzeju Brylu i Karate Kyokushin]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1319 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7129
No Gino teraz przemówiłeś tak jak powinieneś od początku aż nawet ci dam SOGA bo mi sie bardzo spodobało a co do boksu i JJ to bardzo skuteczny mix bo sam tak trenuje i jest godny polecenia. Co do brudnych sztuczek to poprostu uważam ze są one konieczne bo jak wiemy i jak sam pisałem "na ulicy nie ma zasad"
Pozdro!!!
Champion

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/28.gif[/img]SFD JIU-JITSU TEAMSFD JIU-JITSU TEAMSFD JIU-JITSU TEAM[img]../../buziaki/28.gif" alt="" />
LEARN TO THINK-THEN TO FIGHT
ZRÓB SOBIE BADANIE KRWI I KAŁU- ŻEBYS WIEDZIAŁ CZY TRENING MASZ W KRWI CZY W DUPIE

human at sight,monster at heart

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
cieszy mnie ze doszlismy do porozumienia
nie lubie sie wdawac w zbedne spory niestety nieraz ciezko przelac na "papier " zlote mysli
a co do moich kumpli to maja za soba po kilka tytulow w roznych dyscyplinach i niektorzy sami prowadza szkolki walki
pozdrawiam @ll
ps : a co powiecie na mixBOXING???
" no rulles!!!! no pain !!!! mix boxing"

GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1319 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7129
dla mnei bomba albo poprostu street combat

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/28.gif[/img]SFD JIU-JITSU TEAMSFD JIU-JITSU TEAMSFD JIU-JITSU TEAM[img]../../buziaki/28.gif" alt="" />
LEARN TO THINK-THEN TO FIGHT
ZRÓB SOBIE BADANIE KRWI I KAŁU- ŻEBYS WIEDZIAŁ CZY TRENING MASZ W KRWI CZY W DUPIE

human at sight,monster at heart

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TVN dziś ROZMOWY W TOKU "Lubie sie bic" - starring sherdog88

Następny temat

Rozciąganie od A do Z

WHEY premium