SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

streetBOX

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
" CHAMPION" to nazwa silowni w ktorej trenuje i tez ma rezerwacje!! ale z chempiona nikt nie przyjedzie i nie skopie ci dupy)
pozdrawiam @ll
ps: podobnie jak uan uwazam ze trenujac jeden styl mozesz byc dobry na macie ale na ulicy koles walczacy w "nie podchodzacy" tobie sposob moze cie strasznie porobic!! dlatego uwazam ze mixy sa bardzo dobre i sie sprawdzaja w walce robiac cie bardziej wszechstronnym!!!!
the end

GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi tam takie cos siem podoba gdyby nie kb to bym zapewno to trenowal. a co do tych kolan/lokci/baski/chwyty bramkarskie to u mnie w klubie troszke tego tez jest. :) wiec kb + bajery rlz!!!

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] Mafia SFD FIGHT CLUB Mafia SFD FIGHT CLUB Mafia SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
(haracze, napady, gwalty, morderstwa na zlecenie)
BOSS

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=70398

Jak Ci sie w jakis sposob spodobala moja wypowiedz lub dostales ode mnie soga to zrob cos dobrego dla narodu i tez daj mi soga! hrhrhrhr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
bravo roch
trzeba sie wylamywac ze standardow zeby byc coraz lepszym
pozdrawiam @ll

GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1319 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7129
Osobiście znam stwórce stylu i wiez mi wasz "street box" nawet po to nie podchodzi...nie wieże zeby gosc 60 kg sie nap*******ł u was na treningu z gosciem 110kg i to bez pardonu (na ulicy nie ma przyjaciół) i wygrał za pomocą tzw. "Patentów" bo qrwa nei wieże GINO żebys koledze oko wydłubał albo zrobił irokeza.

No i JA cię pierwszy nie skrytykowałem tylko przedstawiłem ci moje zdanie
a jesli chodzi o nazwe "street box" to bylo to powiedziane żartem bo wątpie żeby komuś z Krakowa do Kalisza sie chciało zapier**lać...\

Jesli chodzi o przekrój między ciężkim a lekkim to na SB dobierani są zawsze lekki z ciężkiem a róznica masy nie musi świadczyc o tym że większy gosć wygrywa.

POzdro


https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/28.gif[/img]SFD JIU-JITSU TEAMSFD JIU-JITSU TEAMSFD JIU-JITSU TEAM[img]../../buziaki/28.gif" alt="" />
LEARN TO THINK-THEN TO FIGHT
ZRÓB SOBIE BADANIE KRWI I KAŁU- ŻEBYS WIEDZIAŁ CZY TRENING MASZ W KRWI CZY W DUPIE

human at sight,monster at heart

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 786 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8487
jako 17(jeszcze) latek sie nie wypowiadam bo jestem glupi i sie na niczym nie znam a GINO jest mistrz nad mistrze i teraz przyjedzie za to mi skopac dupe








https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

"Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów."

http://www.kungfu.z.pl
Trening? Cóż to takiego? To najważniejsza rzecz w życiu ważniejsza od rodziców, pieniędzy, szkoły i rzeczy materialnych po prostu najważniejsza bo pozwala rozwijać samego siebie w wybranym przez siebie kierunku którego nikt nie narzuca bo jesli coś nam nie odpowiada to zawsze mozna iść ćwiczyć gdzie indziej.

SFD FIGHT CLUB
Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tez mam jeszcze 17 latek ale wydaje mi sie, ze conieco wiem . moim zdaniem Dino zle robisz albo moze inaczej ty nie trenujesz streetbox tylko mix kilku sztuk walki. bo streetbox z tego co pamietam (bo lecial kiedys w tv program wlasnie o tej SW) to odrebna sztuka walki. to tak samo jakbys trenowal bas3 czy innego combata chodzac na 1 trening do tajboxera pozniej na drugi trening do goscia bjj a na nastepny jeszcze na inny trening. Streetbox to system zlozony z kilku sztuk walki to prawda ale razem polaczone tworza jedna calosc ktora jest bardzo skuteczna.

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=70398

Jak Ci sie w jakis sposob spodobala moja wypowiedz lub dostales ode mnie soga to zrob cos dobrego dla narodu i tez daj mi soga! hrhrhrhr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1319 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7129
No i street boxing to SYSTEM tak jak BAS-3 albo Combat 56 a nei sztuka walki...
JA też mam 17 lat

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/28.gif[/img]SFD JIU-JITSU TEAMSFD JIU-JITSU TEAMSFD JIU-JITSU TEAM[img]../../buziaki/28.gif" alt="" />
LEARN TO THINK-THEN TO FIGHT
ZRÓB SOBIE BADANIE KRWI I KAŁU- ŻEBYS WIEDZIAŁ CZY TRENING MASZ W KRWI CZY W DUPIE

human at sight,monster at heart

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
jesli uwarzasz sie dextt za takiego 17 latka jakiego mialem na mysli to nawet mi sie twoiej dupy nie chce kopac!!!
nie odnosilo sie to do wszystkich 17 latkow ale duzo jest na forum kolesi 0d (nawet)12latek i tacy wlasnie kolesie po pol roku np kicka pisza mi ******ly jak sie mam zachowac i jak walczyc lub ze w ten sposob trenujac nabiore zlych nawykow !!! zeby miec pojecie o walce trzeba zjesc zeby na treningach ,nigdy sie nie wycofac i zawsze podejmowac wyzwania !!!
a taki koles jakie on ma doswiadczenie ?? ile stoczyl sparingow? (realnych walk?)
to nie tyczy sie wszystkich 17 latkow bo nawet tutaj 20par i starsi nieraz ******la gupoty !!!
ja tez czasami cos ******lne za gafe no bo nikt nie jest doskonaly ale jak mnie ktos z bledu wyprowadzi to mu jeszcze podziekuje a taki szczeniak bedzie sie ze mna na potyczki slowne wdawal??
dzieki takim ludziom duzo kolesi wlasnie odeszlo z tego forum i wkrotce nastepni tez odejda bo nie widza sensu tlumaczyc zapatrzonym w siebie dupkom rzeczy ktorych oni i tak nie zrozumia bo jak mozna uczyc 17 letniego "mistrza" ??z pol rocznym starzem??
i znow musze powiedziec ze ja do nikogo w tym momecie nie pije tylko takie sa realia ja szanuje wasze zdanie i spoko!!
ale takich gowniarzy nie zniose!!! i nie chodzi tutaj o wiek bo 30 paro letni koles tez moze mnie tak nazwac !! ale o zachowanie i jesli ktorys z was uwarza sie za takiego gowniarza moze mi mowic mistrzu!!!!!!!!!
pozdrawiam @ll
ps : mam pytanko kto jest tworca streetboxu??? bo nie wydaje mi sie zeby to mial byc ktos z polski!
jesli tak to prosze o jakies materialy lub adress strony)z gory dziekuje!
a co do sparingow to odbywaja sie na 70 % mocy i kombaciane chwyty sa robione na wyczucie ( po ostatnimm mata leo mialem przez 2 tyg naciagniety kark bolal jak h.. , a palec w oczy u kumpla skonczyl sie solidnym zadrapaniem i czerwonym bialkiem oka )
pozdrawiam @ll

GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
roch a co do twoiej wypowiedzi to po prostu juz tlumaczylem, ze ja sobie tak nazwalem to co robie bo mi to okreslenie odpowiada ujmuje sens tego co robie
jesli uwarzacie ze nie dorastam do piet tym zawodnikom ktorzy trenuja streetboks pod okiem instruktora to ja wam powiem ze nie wiem bo ich nie znam !!!
a wy myslicie ze jak powstal street box?? kim byl jego zalozyciel ??
co trenowal?? z czego "poskladal"ten styl walki??
po prostu zrobil to co ja teraz i zaczal miec coraz wieksza rzesze zwolennikow i tak powstal streetbox z choinki tego nie urwal??)
pozdrawiam @ll

GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1319 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7129
Założyciel street boxingu jest Jerzy Kukliński, sekcja (wg moich wiadomosci jedyna w Polsce)znajduje się w Krakowie, trener Kukliński wyznaje zasadę "jerzeli chcę się wygrać walke na ulicy z agresywnym przeciwnikiem trzeba byc bardziej agresywniejszym od niego". Street boxing wywodzi się od systemu wojskowego BAS-3 (Bryl Andrzej System) który został stworzony przez Dr. Andrzeja Bryla.
Będąc na seminarium JJ w Krakowie uczestniczyłem w zajęciach u s. Kuklinskiego i mysle ze wyniosłem z tamtąd nei "brudne sztuczki" ale żeczy które moga uratować dupe w gorącej syłacji.
Opis treningu (na seminarium)
s.Kuklinski kazał rozgrzać nadgarstki (tylko) bo na ulicy nigdy nie jest sie rozgrzanym, potem wszystkim zgromadził w koło siebie i parami na rozgrzewke przygotowywalismy swoej twarze do treningu (okładajac sie otwartymi dłońmi po mordzie) potem tłumaczył czym jest SB i przeszedlismy do ratowanai sobie dupy tzn. s.Kukliński prezentował ZAWSZE technike an napakowanym gosciu który mial co najmniej 110 kg i jakos wspaniale sobie radził mimo izten go nap*******ł bez pardonu. Na moje szczęście (a moze nie) nei miałem pary i zostałem przydzielony do jednego z ludzi s.Kuklińskiego który był instruktorem TKD (bardzo sympatyczny gosc) który mnei nauczył doozo sztuczek w te 2 dni. NA koneic były sparingi tzn w 2 dzien takei pozegnalne... jak na klacie siadł mi 100 kg gosc z JJ to mi sie odechciało a miałem wypracować korzystna dla siebei pozycje tyle że nei okładał tylko siła fizyczna sie bronił przed wszystkim co robię...oczywiscie wszystko dozwolone oprucz ataki na jaja... wieć sie do neigo przytuliłem i lso tak chciał ze go ugryzłem w lewy bok po czym ze mnie zeskoczył... (pamiętamy ze NIE MA ZASAD na ulicy)...facet byłzaskoczony tym co zrobiłem...a facet który mnei tego nauczył zadowolony. Potem jeszcze rozłozyłem paru gosci z JJ w parterze bo byli chudsi i jakos chyab nie mieli zapału . Na pożegnanie s.Kukliński nam powiedział "mam nadzieje że w te 2 dni sie czegos nauczyliscie, pamietajcie ze na ulicy nie ma zasad i nikt nie bedzie punktował waszych ciosów...ale uważam że jesteście za mało agresywni " potem mi jego uczen powiedziałze on im tez tak zawsze mówi...
Tak wyglądał mniej wiecej trening...
Jak kumpel zgra fotki z aparatu to wyślę bo mam fotke z s.Kuklińskim.

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/28.gif[/img]SFD JIU-JITSU TEAMSFD JIU-JITSU TEAMSFD JIU-JITSU TEAM[img]../../buziaki/28.gif" alt="" />
LEARN TO THINK-THEN TO FIGHT
ZRÓB SOBIE BADANIE KRWI I KAŁU- ŻEBYS WIEDZIAŁ CZY TRENING MASZ W KRWI CZY W DUPIE

human at sight,monster at heart

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TVN dziś ROZMOWY W TOKU "Lubie sie bic" - starring sherdog88

Następny temat

Rozciąganie od A do Z

WHEY premium