SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

streetBOX

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6423

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1402 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32262
lipa.

"Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystko, czyli nic

Trzymaj gardę
mam dla Ciebie pogardę
Twoje dragi twarde
nasze słowa twarde
zobaczymy co jest więcej warte
zapewniam Cie
Twoje szanse marne [Ascetoholix]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
mowcie co chcecie licza sie efekty!!!
a to sie sprawwdza w realnej walce i mi pasuje ja nie namawiam do cwiczen tylko zadalem pytanie czy ktos tez tak trenuje!!!
pozdrawiam @ll


GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem bardzo dobry pomysł żeby tak trenować.
Pozdrawiam

"Ból jest najlepszym instruktorem, ale nikt nie chce zostać jego uczniem."

Choi, Hong Hi
Twórca Taekwon-Do
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6624
"trenuje sam !z kumplami ktorzy cwicza kicka ,boks, kk itp bo nie ma w kaliszu zadnej szkoly tego typu , wiec musze sobiew sam radzic ! nawzajem wymieniamy sie spostrzezeniami i doswiadczeniem)czasu mi tez nie starcza na tteningi wyznaczone przez kluby bo robie na 3 zmiany a z kumplami zawsze sie jakos zgadam "
Bez obrazy,ale to co robicie to nie jest trenowanie streetboxu
Streetbox to nie jest troche od kumpla z tego troche od kumpla z tamtego...
To jest system mający przygotować do realnej ulicznej walki.


"Live to fight,fight to live"
"Żyje żeby walczyć
walcze żeby żyć"

...:::BORN TO FIGHT:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
aha!
cross-training??? a co to ****a jest??
a co do moich cwiczen to po prostu sparuje sobie z kumplami z roznych styli by byc jak najbardziej wszechstronny w walce ulicznej!!!
piszesz w profilu o VT a tam co jest za trening??? goscie tez cwicza mixy i walcza z przedstawicielami roznych styli!!
ale jak masz inne lepsze metody treningu przygotowujacego do walki ulicznej to prosze zapodaj je tu chetnie sie czegos od ciebie naucze!!!!
pozdrawiam @ll

GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1319 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7129
lipa...jak nic nei trenujesz tylko z nimi sparujesz to sie niczego nie nauczysz...może kilku drobnostek ale bez trenera jest lipa.
A pozatym nazwa street boxing jest juz zajeta to tak jakbym chciał nazwać swój styl walki BJJ a woguel go nie cwicze...uważaj bo sie ktosz tego stylu dowie i wam michy przyjadą sklepać

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/28.gif[/img]SFD JIU-JITSU TEAMSFD JIU-JITSU TEAMSFD JIU-JITSU TEAM[img]../../buziaki/28.gif" alt="" />
LEARN TO THINK-THEN TO FIGHT
ZRÓB SOBIE BADANIE KRWI I KAŁU- ŻEBYS WIEDZIAŁ CZY TRENING MASZ W KRWI CZY W DUPIE

human at sight,monster at heart

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem czy ten trening GINO to jest lipa bo go nie widziałem, ale połączenie kilku styli jest napewno skutecznym rozwiązaniem jeżeli chodzi o walke na ulicy, ograniczanie się do samego boksu czy kikboksingu czy BJJ na ulicy może być zawodne, bo na treningu każdej z tych dyscyplin uczysz się walki z przeciwnikiem który miej więcej wykazuje się zbliżonym stylem walki i treningi takie sa pod tym kontem ukierunkowane, a walka na ulicy to już inna sprawa i nigdy nie wiesz czy dostaniesz z łokcia z kolana czy poprostu hamskiego cepa, więc myśle że streetbox jest ok. a ocenianie czyjegoś treningu jak się go nawet nie widziało jest nietrafne.

nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
fajnie moze oni mnie czegos naucza)
wiem co to jest streetbox i wiem ze jest juz zarezerwowane ja po prostu sobie napisalem w ten sposob poniewaz street box (uliczny boks w wolnym tlumaczeniu)
kojazy mi sie z tym co robie!!! czyli treningiem przygotowujacym do walk ulicznych !!!
a jesli chodzi o brak treningu to wybacz ale dla mnie jest to tok indywidualny i kolesie z ktorymi cwicze sa na bardzo wysokim poziomie nie bede zdradzal nazwisk ale na pewno tym ktorzy sie interesuja sportami walki powiedzialby one wszystko!!!
wiec nie wiem czy ten trening jest gorszy od twojego w klubie ale mi daje on bardzo duzo , bo walcze z przeciwnikami ktorzy nie tylko walcza w roznych stylach ale sa jeszcze wagowo i wzrostowo zroznicowani !! co daje mi nauke walki z kazdym potencjalnym przeciwnikiem
oprocz sparingow sa jeszcze cwiczenia techniczne i utwardzanie !!!
a i takie moje pytanko jak ktos zna kogos kto trenuje streetbox to prosze o przykladowy plan treningu w jego klubie!
pozdrawiam @ll

GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
a juz najbardziej mnie smiesza wypowiedzi 16-17 latkow ktorzy po pol roku kicka czy karate trdycyjnego chca uczyc jak walczyc na ulicy lub pisza mi o zlych nawykach!!!
wiec prosze takich specow o nie wypowiadanie sie w moich postach bo na tym poziomie co reprezentujecie to mozecie jedynie prosic o rade a nie rad udzielac!!!
pozdrawiam @ll
ps: fajnie sie krytykuje kogos przez neta kiedy nie mozna mu czegos powiedziec prosto w twarz lub sprawdzic jego umiejetnosci w realu!
end

GINO

GINO

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TVN dziś ROZMOWY W TOKU "Lubie sie bic" - starring sherdog88

Następny temat

Rozciąganie od A do Z

WHEY premium