SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

straszny bol jader

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 798
witam! mam powazny problem skonczylem cykl z cidoteston i wlasnie minol drugi tydzien po ostatnim strzale. wczoraj lekko zaczelo mnie bolec jadro ale dzis za to nie moge wstac doslownie z luzka. odrazu z rana wziolem 3 tabsy clomidu i nolvadexu. czy jest to spowodawane przez cidoteston czy to oznaka ze czas na odblok??
prosze o pomoc jak najszybsza bo tam mnie boli ze mysle zeby udac sie do szpitala. tylko niewiem czy jest sens?dziekuje bardzo za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 798
witam ponownie!
Wlasnie wrocilem od lekarza i okazalo sie ze mam zapalenie jadra.
Niestety przyczyna jak narazie nieznana ale na dniach bede robil badania w szpitalu.Ciekaw jestem czy dojda do tego ze bralem jakies saa?
Czyli antybiotyki juz mam i teraz juz czekam az te cholerstwo przejdzie. Dziekuje bardzo za rady. I mieliscie racje ze z jajem niem zartow! jeszcze raz wielkie dzieki. pozdr!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mozesz poczekac az przejdzie ale lepiej jak udasz sie do lekarza pierwszego kontaktu on bedzie wiedzial co robic i gdzie cie wyslac .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 798
najgorsze jest to ze mieszkam w angli. ale wziolem troche tabletek przeciw bolowych i narazie mniej boli.ale martwie sie co bedzie pozniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2506 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26492
idź do GP albo Walk-in Centre to Ci pomogą

CEL CYKLU: wypchnąc na klatke ponad 120kg i powiekszyc sie wyglądowo....ło ku..waLOL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 798
wiem ale troche sie wstydze. juz mi troche przeszlo mam nadzieje ze na zawsze az sie boje teraz planowac jakis cykl w przyszlosci zeby sie nie powtorzylo. w kazdym razie dziekuje wam za pomoc. pozdr!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 798
a moze ktos wie po jakim czasie zaczyna dzialac clomid i nolvadex? i jak dlugo trzeba czekac na efekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 378 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12215
Ile czasu i jakie dawki szly tego cido?Czasami tak sie dzieje jak sie jaja kurcza,pewnie duze dawki szly a ty nie masz HCG ktore juz tydzien temu powinienes zaczac

Clomid nie jest na jajka i nolva jest na gino wiec jak cie suty nie swedza i nie masz guzkow to nawet nie masz jej po co brac,a clomid dwa tygodnie po ostatnim strzale cido,na jaja HCG

Zmieniony przez - rick black w dniu 2009-12-28 14:42:41

Pomogłem??? Podziękuj Daj SOGa
off...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 798
strzal co 3dzien przez 10 tygodni. moj pierwszy cykl i takie jaja. hihi. myslalem ze clomid wystarczy ale najwidoczniej nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 365 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15999
na jaja hcg, boli cie bo sie kurcza, artrofii dostales, jakie dawki ? a nie co ile i przez ile...

VENI VIDI VICI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 378 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12215
No to duzo tego bylo 250 enana co trzy dni to juz trzeba HCG,kombinuj dzisiaj pregnyl i wbijaj od dzisiaj przez tydzien 2500 co drugi dzien a za tydzien clomi 150 w pierwszy dzien a pozniej 50 przez 2 tygodnie,pozdro

Pomogłem??? Podziękuj Daj SOGa
off...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 798
250mg, 20 strzalow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl do oceny

Następny temat

pierwszy cykl SAA

WHEY premium