SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

straż pożarna: nic sie nie dzieje, no to gadamy tutaj

temat działu:

Informator MAZOWIECKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23332

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 362 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2943
no niestety frekwencja na wyborach jest tragiczna.A podejrzewam że właśnie ludzie którzy mają "dobry głos" zostają w domu...Za to staruszki grzybinki są pierwsze.
Dla mnie to obywatelski obowiązeki mam nadzieje że bedą wybory i że ludzie coś zrozumieli..
Szkoda że prezydenta nieda się zmienić...
Ech mniejsza o to.Ja Jestem poprostu załamany sytuacją.


Jade jutro do biogenixa na bankowy, kupie sobie puche carbo, chyba że bedzie za drogo.Chociaż wątpie, bo to chyba hurtowy sklep.

Ide po makrele.
Pzdr

!@#$%^&*()_+,<.>/?:;"'{][}|`~*-/,EllO,/-*~`|{][}'";:?/<.>,+_)(*&^%$#@!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1907 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 35840
ojciec dyrektor?? on jest nietykalny, a jego pseudonim artystyczny to:

CHUCK NORRIS

drżyjcie niewierni, bo OJCIEC CHUCK bedzie siał.... a potem zamieni się w ŻNIWIAŻA i będzie ciął...... i spadnie kilka(tysięcy) głów

pozdr.

http://www.sfd.pl/-t301411.html
http://www.sfd.pl/search.asp <--odpowiedź na wszystkie Twoje pytania
http://www.sfd.pl/temat195089/  <--najlepszy program antyspamowy
<<< AKCJA "STOP SPAMOWI NA SFD.PL" - PRZYŁĄCZ SIĘ!!! >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
na bankowy? ja biegam do power zone w marcpolu pod pekinem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
na goclawiu? a gdzie tam power zone w marcpolu? power zone jest na wale

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
hurtownia tak, ale sklep firmowy hurtowni jest w hali marcpolu, wejscie od strony metra. stoisko bodajże 37. wchodzisz, skrecasz w prawo, w pierwszy korytarz w lewo i masz po lewej sklep.
-------
forum zap*****la juz nawet nie jak zardzewiały przecinak, tylko jak rower bez łancucha. znowu nie dostaje powiadomek. jak ja mam do cholery moderować? wracam jak nie z treningu to z roboty o tej porze i zeby wiedziec, czy ktoś nie bluzga albo nie spamuje musze po kolei przegladac wszystkie tematy. w****ia mnie to, bo czasu mam mało i jeszcze pomagam doglądać naczelnemu ten cały interes za friko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
ajajaj

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
mod tez człowiek i tez sie ma prawo wkurzyć. poświecam swój czas zeby mateo miał korzysc z forum - ok, robię to dla przyjemnosci. podnoszę odwiedzalnosc działow, w któych sie obracam ale niech mi i innym modom nikt kłód pod nogi nie rzuca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
ciezki kawalek chleba, ale jest jak jest
ale zawsze mozesz zrezygnowac z moda

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
zrezygnować? a wiesz, jakie mod ma mimo wszystko klawe zycie na sfd? nie musi wykupowac abona, na ten przykład i może ustawiac ludzi po katach. widzi pokasowane tematy i wypowiedzi, a to są z reguły najciekawsze
i to mimo takich kwiatków: http://www.insomnia.pl/temat190633/

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2006-04-04 13:28:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
dubel

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2006-04-04 13:32:08
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

najtansza silownia

Następny temat

Kto chodzi do gymnaisionu na Ursynowie?

WHEY premium