SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sterydy w życiu Stalonne

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 134 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11462
Deliver masz problemy z rozumieniem tekstu pisanego albo kleisz glupa co ja na to poradze trzeba ci prosto i dosadnie - przejaskrawienie chodzilo mi o nadgorliwy tiuning w tym miejscu - porownanie do ogolnie dostepnych w necie fotek gdzie mimo iz o kilka lat starszy wyglada lepiej.

Nie kluce sie o to jak on obecnie wyglada bo nieduzo lepiej niz na tym zdjeciu ktore zapodales niemniej moje zdanie ze zlosliwy retusz tam byl robiony jestem pewien tego.
Zapodalem tylko tego linka z youtube byscie sobie zobaczyli jak prosto jest manipulowac zdjeciem mozna zrobic co sie chce z obrazem i wyprowadzic w pole przecietnego widza., nie wierzcie swoim oczom sam arnold mimo wielu mankamentow potrafil je schowac na scenie np talia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
A pomysl sobie ze to zdjecie z plazy jest z przed Terminatora 3, Arnold mial wtedy w dupie cwiczenia i ogolna forme. Kilka lat pozniej musial sie odmlodzic do tej roli, wiec wyglada lepiej na pozniejszych fotach. I jeszce jedno - twoje obraznie mnie swiadczy o braku merytorycznych argumentow. Ja je mam, wiec nie bede sie znizal do twojego poziomu.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995


A mnie to nie obchodzi jak Arnold teraz wygląda, podziwiam go zdobył to co chciał i jest w tej chwili żywą legendą...

^^^ A co najważniejsze laski na niego leciały ^^^

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale cipecki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
ale perfidnie szpanował Pewnie jeszcze sie Calibrą woził

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21243
taa rocznik 91 tuningowana oczywiscie z niemieckiego szrotu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3229
O kurna, lepiej tu nie zakładać nowych wątków, bo od razu kłótnia będzie jakaś o coś, banem postraszą, inni mięsem sie przerzucają. Nie przytoi panowie!!! Nie przystoi!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
eor wymiotles

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
po hooj on tym babciom bica pokazywał to ja nie mam pojęcia

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
Pewnie moherówy chciały go zwerbować do swoich szwadronów, Deliver pytałem bo jakiś taki drażliwy i nerwowy jesteś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 pytania dotyczace propa

Następny temat

meta

WHEY premium