SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stan zapalny sciegna dwuglowego ramienia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Mhm nie wiem co dla Ciebie oznacza dobre rozciagniecie, napewno nie jestem na poziomie chinskich gimnastyczek :]. Ale 3 lata studiowalem WF a troche tam bylo rozciagania, a zreszta w domu sam tez troche dzialalem. Agrafke robie obiema rekami bez problemu, a jak byl test ze sklonu w przod to mialem chyba 9 czy 11 cm ponizej poziomu na ktorym stalem:).

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170


Tak jak na zdjęciu?
Niestety nie wiem jak wygląda agrafka.
Czy nie jest przypadkiem tak, że gdy splatasz ręce z tyłu, na łopatkach, jedna ręka z góry, druga z dołu to możesz zetknąć całe dłonie? Choć z bolącym barkiem to może tego nie testuj, odpowiedz z pamięci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Tak taki wlasnie sklon tylko ze stoimi na jakims podwyzszeniu i mierzymy ile cm ponizej poziomu stop utrzymamy przez chwile palce.
Barki ostatnio jakos mniej bola :). Jednak po jakiejs aktwnosci fizycznej np po plywaniu odczuwam taka sztywnosc (wtedy smaruje neocapsidermem i troche jest lepiej).
Agrafka polega na tym ze jedna reka idzie w tyl za glowa a druga w tyl dolem za plecami - po czym nastepuje chwyt za palce.
Ten 1 test pochodzi z jakich miedzynarowodych testos sprawnosci, jak interesuja Cie te testy to moge poszukac w starych zeszytach ze studiow:)

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Nadmierna swoboda ruchowa stawów
O ile prawie wszyscy zdaj&aring; sobie sprawę ze szkodliwości deficytu ruchów w stawach to jednakże tylko niewielu pojmuje, że równie, a niejednokrotnie o wiele bardziej szkodliwa jest nadmierna swoboda ruchowa stawów ...

Tekst pochodzi z: http://zatoka.icm.edu.pl/acclin/vol_2_issue_2/acclin_6_02dziak_129-136.pdf 
Ten link już tu podawałem, trzeba go będzie chyba kiedyś podwiesić. Miłej (?) lektury.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Wygdaje sie ze ciekawy artylul, ale juz dzis za pozno jutro sprobuje przez niego przebrnac:).

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Troche mnie to zmartwilo, bo i ja mam gdzies od 2 lat przepukline :(. A jezeli chodzi o stawy to nawet jak nie bola to strzelaja jak karabin.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
A u Ciebie to stwierdzili lekarze czy sam doszedles do tego?

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
samo strzelanie to za mało zeby cokolwiek stwierdzic.

u mnie to sam kilka objawów juz kiedys zauwazylem, potem rozmowy z Kradamem i fizjo ale i tak wszystkich objawów nie mam i nie mozna jednoznacznie powiedziec ze na to choruje.

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Nie ma się co martiwć, tak jak napisał ever strzelanie to trochę za mało na diagnozę tego cholerstwa. W każdym bądź razie jeśli w stawach jest za duży zakres ruchu to może dochodzić do powatarzających się kontuzji bez względu na to co jest przyczyną tej nadruchomosci. Co z tym można robić to Ci powie ever.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lekki kaszel podczas wysiłku

Następny temat

Problem z penisem - zakażenie?

WHEY premium