SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stan umyslu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
Ha! dzieki, musze to jeszcze przemyslec.
A czemu nie mozna laczyc AAPQ i crea, jakbys mogl w miare prosto wylozyc, bede wdzieczny

no pain, no gain

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
Poniewaz aby cala dawka kreatyny bezproblemu zostala przetransportowana z krwi do miesni nie moze byc przyjmowana w towarzyswkie innych aminokwasow (kreatyna jest aminokwasem niebialkowym)... Jezeli laczysz kreatyne z aminokwasami to "rywalizuja" one miedzy soba o pierwszenstwo w transporcie... to tak w uproszczeniu...
pozatym zaraz po treningu to najlepsza pora na przyjecie kreatyny! jej zasoby podczas cwiczen ulegaja wyczerpaniu (poprzez ciagla synteze ATP) -> jej uzupelnienie w jaknajszybszym czasie moze byc zbawienne...

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
Clarity zgadzam sie w zupełnosci i jestem fanem oddzielania suplementoow konkurujacych ale jest jeden moment ,w ktooeym bym nie przesadzał tj .okres po treningu(smiało wg .mnie mozna woowczas łaczyc kreatyne z glutamina )dodajac do tego weglowodany proste.
pozdro
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
Bigger, jezeli lacze tak jak mowisz to robie to jakos 7g kreatyny + 3 Glutaminy + cukry proste... (a przed treningiem pomijam dawke kreatyny, tylko glutamina) ale to zalezy od intensywnosci u mnie... a ja Cwicze glownie rekreacyjnie i moge sobie dbac o takie ******ly
Btw -> na swieta przetestuje Twoja Ryboze -> Fajnie by bylo gdybys rozpisal mi mala diete i suplementacje tak na gurdzien do lutego (w styczniu kreatyna)... Chetnie skorzystam z jakis Twoich porad (co 2 glowy to nie jedna). Intensywnosc - srednia, dieta raczej high protein, trening wytrzymalosciowy, ale na kreatynie moge przejsc na bardziej silowy... jak mozesz to pomoz jakos bede bardzo wdzieczny

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
Clarity..spoko
pozdro
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
panowie a co wy tak zakochani jestescie w tej absorbcji potreningowej ??? kurde masakra !!!rozbitki pseudohandlowe !!! ja juz wczesniej pisalem dwa razy kiedy kreatyne nalezy przyjmowac , a co po traningu !!! antyhandlowe podejscie - mam niestaty..... bigerek obiecywal mi priv maila ... pewnie z objasnieniami , co mam pisac...??i nadal nic ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
bimsalabim, szukalem Twojej wypowiedzi dotyczacej laczenia crea z aminami i niestety nie znalazlem, mogbys w skrocie przedstawic swoje zdanie w tej kwesti?

no pain, no gain

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Czy sa jakies substancje stymulujace, ktore nie zwiekszaja cisnienia krwi oraz nie powoduja stresu ( szczegolnie chodzi mi o wydzielanie kortyzolu )?

Ciekawostka - po ginko zaczela mnie bolec glowa i do miesiaca jakos nie przestaje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 364 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3172
ja ucze sie do matury za pomoca LECYTYNY, dwie kapsulki i ma sie kopa, mozg swietnie odbiera informacje, do tego zawsze aplikuje kubek mocnej kawy i moge sie uczyc do rana. pozdro

_-^-_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Maciek kortyzol w oun ma dzialanie stymulujace i euforyzujace, 'kontrolowany' (i adekwatny) wyrzut jest pożądany.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna - z nasycaniem czy bez ?

Następny temat

tribulustereris 625mg i kudzu-co sadzicie

WHEY premium