SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stan umyslu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2212 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9851
po ok 1,5 miesiacu będziesz miał calą morde w pryszczach

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2779 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 55245
Efedryna

"I'm Neutral, BUT - Not Afraid You"

"I'm Neutral, BUT - Not Afraid You"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
niestety w Polsce nie ma nic :(
zresztą tak naprawdę to amfetamina nie jest wcale aż tak szczególnym stymulatorem, jeśli chodzi o poprawę kojarzenia itp. Zdecydowanie lepsze wyniki daje pemolina (pochodna amfetaminy) działa bardzo dobrze wg. wielu badań prowadzonych min. na pilotach amerykańskich orza studentach. Działa tak dobrze ,że jest uznanym standardem leczenia choroby Stwardnienia Rozsianego (SM). Jednak nie w Polsce...u nas jest bowiem zakaz na te substancje.
Ze środków dostępnych w Polsce (na receptę) jest np.Bimanol...jest to prekursor acetylocholiny...a więc coś na kształt polecanej przez biggera ALC tylko oczywiście różnica jest taka jak między Omnadrenem a Tribulusem. Bimanol to silny lek...nie pozbawiony skutków ubocznych. Osobiście stosowałem i przyznaję ,że trochę poprawia zdolność kojarzenia i zapamiętywania ale nie jest to też rewelacja. Poza tym niekiedy wpada się w taki...jakby stan euforyczny, takiego lekkiego ni to poddenerwowania ni podniecenia.Niezbyt przyjemne. Generalnie jednak zarzuciłem , gdyż efekty nie były jakieś szczególne ( no i ten cholerny ból głowy). Wydaje mi się ,że już zwykła kawa i odrobina samodyscypliny to lepszy sposób na naukowe zmagania
Z innych preparatów stsowałem ginko...bez efektów, oraz Nootropil...także bez efektów (za to straszne rozwolnienie ,he he)
Pozdrawiam

Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
Bigger Tyrozyna nie podnosi poziomu serotoniny, a podnosi noradrenaline oraz dopamine... co nie zmienia faktu ze jest dobra jezeli chodzi o sprawnosc umyslu. Serototnina zreszta (ktroej prekusorem jest 5-HTP, Tryptofan, a nie tyrozyna) ma dzialanie raczej sedacyjne, wiec nie pomoze w 'energetyzacji' mozgu. Co prawda poprawia humorek, ale czysty L-Tryptofan w formie aminokwasu jest tylko na recepte. W stanach mozna dostac 5-HTP.

Ginko Bilboa jest okej, zarowno jezeli chodzi o mozg jak i cialo, poniewaz poprawia ogulne ukrwienie organizmu.

Jezeli rozmawiamy o rzeczach z apteki to nalepszym lekiem nootropowym (stosunek efekty uboczne/pozytywne) jest Piracetam (preparat Nootropil). Tylko na recepte.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
i oczywiscie chodziło mi o tryptofan,przepraszam za przejezyczenie.
pozdro
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
Clarity Nootropil (piracetam) i owszem ale tylko u starych dziadów z demencją...na młodych nie działa. Przynajmniej na mnie nie działało...a do tego jeszcze te biegunki...

Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
Zwierzu,
Nootropil nie ma w sumie widocznego efektu, poniewaz nie pobudza, zmniejsza jedynie lepkosc krwi i ulatwia jej przeplyw przez komorki w mozgu -> tego nie da sie zauwazyc. Zapewniam Cie ze efekty sa. Zalezy tez jakie dawki stosowales - ja 3-5g dziennie z rana przez miesiac i poprawa byla, ale dla pelnego efektu dobrze jest stosowac to z jakims pobudzaczem. A biegunki to sprawa indywidualna :) nastepnym razem sproboj rozgryzac tabletki, poniewaz sa one duze i ciezkostrawne w porownaniu do np tabsow amino.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
No może i masz rację...próbowałem już kilka razy...i zawsze rezygnuję po tygodniu z wiadomych powodów
brałem różne dawki od 7200 mg (3razy dziennie po 2 tabl. 1200mg), potem zdecydowałem się na mniejsze dawki (myslałem ,że pomoze na problemy zoładkowe zmniejszenie dawek) i brałem 2 razy po 1200 mg, czyli 2,400 dziennie. Nadal było nie za dobrze...wniosek że chyba nie toleruję tego. Jak chcesz to spróbuj Bimanolu...tu rzeczywiście czuć działanie (ale i tak bez rewelacji:(), choc uboczne efekty są trochę przykre.
Doradca w dziale suplementacja

Zmieniony przez - Zwierz w dniu 2002-11-05 09:55:48

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
Z Bimanolem jest ten klopot ze jest to w sumie lek przeciwdepresyjny (jednak odmienny od reszty TLPD oraz SSRI) poniewaz jest prekursorem do acetylocholiny. Jak kazdy lek przeciwdepresyjny potrzebuje tygodni na wlasciwy efekt dzialania, dodatkowo powodujac efekty uboczne charakterystyczne dla tej grupy... Jezeli juz mialbym wybierac z lekow tej grupy to moj wybor padl by na ZOloft (sertralina) -> ssri z minimalnymi efektami ubocznymi -> silny inhibitor wychwytu 5ht oraz dodatkowo DA -> dzialanie po 1-2 tygodniach -> rosnie motywacja (do nauki, treningow), nastroj, poprawia sie kojazenie...

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
Clarity jak sadzisz .....jak wypada zoloft w odniesieniu do prozacu jesli chodzi o stosunek skutków ubocznych do (wyczoowalnej poprawy nastroju:)
Słyszałem ,ze po odstawieniu prozacu czesto wystepuja dołki.
pozdrawiam.
bigger

biger

bigger tm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna - z nasycaniem czy bez ?

Następny temat

tribulustereris 625mg i kudzu-co sadzicie

WHEY premium