SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bariera umyslu

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 678
CZesto w naszym zyciu pojawia sie taki dylemat jak respekt lub autorytet dla drugiej osoby.jakie to waszym zdaniem ma znaczenie podczas realnej walki?, czy nie uwazacie ,ze przelamujac ta bariere mozna osiagnac o wiele wiecej? jakie jest wasze podejscie ? prosze o odpowiedzi na temat!

Pawel
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2005 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45779
MATRIX

seal

trust no one

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Sprecuzoj troszke pytanie.Jesli chodzi ci o sytuacje np. na ulicy to zasada jest w sumie prosta. Nie miej dla przeciwnika szacunku.Jesli cie zaczepia to robi to dlatego ze jest "be". Tzn chce cie pobic dla zabawy lub smiesznej zasady, napasc ,okrasc lub zabic.Jesli nadal masz do takiej osoby szacunek to pomysl o swoim ojcu,matce,zonie, kobiecie,siostreze,barcie,babci ,dziadkowi i pomysl co jak beda rozpaczac gdy ktos cie skatuje,potnie nozem lub zabije. Nadal masz autorytet w takim przeciwniku? .Pozatym autorytet taki znacznie sapda gdy raz porzadnie dostaniesz wpier**l. Wtedy bedziesz juz pamieta do grobowej deski ze nalezy w samoobronie odwalac najwieksza hamuwe. Pamiteaj, jesli ty mu nie nastrzelasz to oprocz ciebie nazajutrz moze oberwac jeszcze od niego kilka innych osob. Nie mowie o robieniu z siebie Matki Tersy z Kalkuty ale rozwarz to co napisalem.

ronowicz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Jezu, sory za ortografy :)

ronowicz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 678
Dobra Ronowicz ale posluchaj ,wiec wyobraz sobie ,ze ten autorytet to ktos wiecej np.jakis mistrz polski w kb , powiedz czy nadal bylbys tak pewien ,ze idziesz na calosc ?Po prostu w takiej sytuacji czesto jest tak ,ze mozesz pomyslec ,ze byc moze wcale nie jestem taki szybki i przebiegly.

Pawel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Nie no, patrzac od tej strony sytuacje wyglada zupelnie inaczej. Ja nwet kumpla nie potrafie uderzyc chocby nawet lekko w twarz a co dopiero isc na ncalosc z nim. Jesli bylby to moj master i byl wporzo a to by byl tylko sparing to bym sie kulturalnie zachowywal (wiesz, zadnych gryzien, deptan, strzalow z banki itp :). W innym wypadku bym z nim nie walczyl, no chyba zeby probowal czegos takiego jak opisywalem w poprzednim poscie. Poszedl bym juz naprawde na mega calosc. O czym sie juz przekonal pewien "danik" z viet vo dao.Tak czy siak- szacunek dla tych ktorzy cie szanuja, chamowa dla tych ktorzy chca ci zrobic krzywde.

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Im lepszy przeciwnik tym bardziej sie ciesze.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj 
Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Tak, oczywiście o ile dasz mu radę.

Kiedyś jak byłem młody i głupi, bo teraz jestem już stary to patrzyłem z szacunkiem na posiadaczy 1,2,3 dana. Widziałem w nich mistrzów, a od jakiegoś czasu widzę w nich chłopców do bicia.
Chociaż przyznam, że jest kilku którzy wzbudzają we mnie niekłamany respekt nawet teraz.

Fighter
www.kyokushin-matsushima.of.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
cos w tym jest Boruta co mowisz, cos w tym jest :)

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wlasnie. Cwicze sobie juz troche, walcze na treningach, ale sa na osiedlu goscie np. rok ode mnie starsi z ktorymi bym sie bal bic. Poprostu, nawet nie musza specjalnie umiec sie bic, kwestia mojej psychiki. Boruta, nie masz pomyslu jak to przelamac????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cwiczyc i walczyc. Najpierw w klubie, potem na zawodach.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj 
Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

To co najlepsze w UFC!

Następny temat

Ryszard Jóźwiak

WHEY premium