SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spuchnięta łydka po biciu-pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Smaruj i kup ten w tabsach jeszcze mocno boli. Ja ostatnio tez mam podobny problem za kazdym razem co wbije choc nie boje po łydkach....niestety takie środki.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 125 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2804
w sumie to tylko teraz mam taki problem. zawsze po biciu max 2 dni i ból ustawał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Cos przebiles pewnie, mnie zazwyczaj puszcza po 4 dniach ale 3 pierwsze ledwo wytrzymuje...czasami sie tak trafilo ze bolalo mnie 10dni i noga byla zdretwiala normalnie. Tylko ze to tez zalezy co sie bije i gdzie. Ogolnie w łydki malo kto bije,ja tez raczej bym sie nie odwazyl.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
walic po udach i jest miod :) igielka 0,5 pasuje jak trzeba

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 125 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2804
a co bijesz? ja prop. zawsze w uda waliłem. Mam kumpla który cały czas w prawe udo wali chyba ,że bije ed to zmienia uda. Ogólnie to będę bic udo ewentualnie poslad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 125 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2804
ja w udo bije 0,7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
teraz lece most na propie wczesniej byl prop z npp i jeszcze wczesniej enan. uda na zmiane

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
tomi444
walic po udach i jest miod :) igielka 0,5 pasuje jak trzeba



Do ud to 0,5 troche za mała mi się wydaje.Ja bije 0,7 30mm. 0,6 przynajmniej powinna byc. To jeszcze kwestia jakie kto ma uda. Sa i tacy co biją 0,8mm a nawet 0,9mm

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
za mała tzn ?

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
6*30 daje rade

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tura- odblok?

Następny temat

włosy

WHEY premium