SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sprzęt i takie tam

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 239
od niedawna zaczołem trening by poprawić swój wygląd . Jako początkujący zaczełem od droszka pompek i brzużków . Powoli zaczynam kompletować sprzęt do puzniejszych treningół i niewiem co musze kupić jaki sprzęt pomocy . I jeszcze jedna prozba p[otszebuje adresy jakiś stron gdzie są jakieś animacje pokazujące sposub ćwiczeń bo wielu opisów niemoge zrozumieć
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2253
no napewno przyda ci sie jakaś ławeczka, mysle że masz jakiś znajomych spawaczy który za grosze mogą ci uspawac takowy sprzęt, przydadzą sie jakieś sztangielki i troche nakładu do nich i do sztangi bez której sie również nie obejdzie, w zasadzie chyba wystrczy na początek, a tu masz atlas ćwiczeń, w podwieszonych tematach jest http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

==> Bractwo A(L)batros <==
anno Domini tuł tałsent trii

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Mały_mazur o kilka sekund mnie wyp[rzediles

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2253
hehe zdarza sie...... small, fast and furios

==> Bractwo A(L)batros <==
anno Domini tuł tałsent trii

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 239
a jakie są wymaganie od tej ławki czy muszą być gdzieś regulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
Na poczatek kup laweczke /z mozliwoscia zmiany kata pochylenia/, hantle, sztange, obciazenie. Dzieki temu bedziesz mogl cwiczyc ACT https://www.sfd.pl/temat18564/ - rob to przez 2-3 misiace. Pozniej trening dzielony na mase. Przydaloby sie tez kupic wyciag

Zmieniony przez - .Skowron. w dniu 2005-04-24 14:36:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2253
jak chcesz mozęsz odrazu ze skosem zrobić , moze tesz regulowaną wysokośc haków zrobić , zorbisz jak uważasz, ale ogółem zwyczajan prosta była by odpowiednia na początek

==> Bractwo A(L)batros <==
anno Domini tuł tałsent trii

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wzrost

Następny temat

cycki

WHEY premium