SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spiropent dla kobiety

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14108

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Moja zona potwierdza moje slowa jakby kogos interesowalo zdanie innej kobiety

Zamiast spiro kurs modelek, jesc 3 razy dziennie po jablku i rzygac Sorry tragedia totalna.

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2008-11-07 14:03:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 824
karlos1232 dziękuję :) ]

Czyli na spiro rzeczywiście zlecę?? mam szansę ,żeby odchudzić brzuch do tego stopnia ,żeby w końcu było widac mięsnie nad którymi tak ciężko pracuję ;)

...deus solus me iudicare potest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 824
Scorpio93 obrażasz mnie....
jem normalnie, a to że robię coś w tym kierunku ,żeby wyglądać jak człowiek, to chyba nie powoód do potępienia, prawda??

...deus solus me iudicare potest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
Na pewno po spiro masz duze szanse,ze zlecisz....ale na tamten swiat.Diuretyki to nie zabawki sa o wiele bardziej niebezpieczne od saa,wiec dobrze sie zastanow bo w twoim przypadku naprawde nie warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie zgadzam sie z moimi przedmowcami na temat twojej chudosci i biustu ale zgadzam sie ze jak dalej bedziesz w to brnela zrobisz sobie krzywde.Miesnie brzucha widac tyle co powinno byc widac u kobiety uwierz mi.Czlowiek popada w przesade i tego nie widzi tak jak z solara i innymi sprawami.Na dzien dzisiejszy mam jedno zdanie na temat twojego wygladu:DLA MNIE BOMBA Nic juz nie kombinuj bo przedobrzysz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
dla mnie to prowokacja.

kobieta 68kg to jest grubas, a na zdjeciach jest szkielet.
moja była waży 58kg a ma przynajmniej z 7% bf więcej.

prowokacja przez duże P.

Zmieniony przez - dsdamian w dniu 2008-11-07 14:26:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Slonko, ja nie zamierzam cie obrazac, wysmiewam tylko twoje chorobliwe podejscie. Jezeli jest tak jak sama twierdzisz, to powinnas sie cieszyc z tego ze ci sie miesnie pojawiaja, co jest zawsze zwiazane ze wzrostem wagi. 60 kilo przy twoim wzroscie to anoreksja. Twoje podejscie do zrzucenia wagi nie patrzac na to jak wygladasz (slabo zaakcentowane miesnie brzucha i ogolnie gora do poprawy, ale w strone masy, nie redukcji!) to czysta glupota, klinicznie anoreksja. Do bycia size 0 nie potrzebujesz spiro, wystarczy ze bedziesz sie glodzic.
Luki - spiro to nie jest diuretyk, przestan
Karlos - moze dla ciebie jest to wsytarczajaco dla kobiety, dla mnie i dal autorki najwyrazniej to za malo. Ale ich nie widac nie z powodu wysokiego bf-u, ale z powodu ich braku! Bf jest niski jak na zwyklego smiertelnika, nawet zawodniczki fitness nie wygladaja tak jak na zawodach przez caly rok!
dsdamian - mylisz sie kolego i to ciezko. chyba nie zauwazyles ze autorka ma 177 cm! Uwierz mi ze przy ciezkim kosccu i pewnej masie miesniowej mozna wazyc zdecydowanie wiecej na nizszym bf-ie. Inna sprawa ze tutaj tej masy w ogole nie widac, poza nogami ktore jak juz pisalem wygladaja bardzo dobrze.
Dalsza redukcja to jakis niepowazny zart, ale takim zartem jest obecny przemysl mody i urody, coz zrobic.
Moze zle sie wyrazilem, anoreksji nie ma w wygladzie, anareksja jest w mentalnosci, proba redukcji z obecnego szczuplego wygladu ponizej tym wlasnie jest.
Jezeli chcesz zeby ci bylo widac miesnie to je cwicz, zamiast sie wiecznie odchudzac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
dopiero teraz przeczytalem:


odnośnie odzywiania....zaczynam śniadaniem o godz.10- 300-400ml jogurt naturalnego + 10-15dkg musli. (jem co 3 godz)potem tuńczyk w oleju,ew. chudy twaróg 15-20dkg. Na obiad to róznie - nie odmawiam sobie za bardzo - ogólnie to mam słabośc do należników, pierogów itp. ale myśle ze przynajmniej na obiad to mogę zaszaleć , potem róznie jelsi jestem po treningu to apetyt mam straszny :( porażka ogólnie....poza tym mam słabośc do slodyczy ,niestety i jesli nei zjem czegos to chodzę jak nawiedzona....

Przepraszam, skad ty myslisz wezma sie te miesnie nad ktorymi jak sama piszesz tak usilnie pracujesz? Z powietrza? Jezeli ty nie dostarczasz pelnowartosciowego bialka o odpowiednich porach? Myslisz ze jak sie odchudzisz do poziomu 0 to bedzie ci widac miesnie? Zapomnij, modelkom na wybiegach widac miesnie, czy raczej kosci? Opracuj sobie jakas normalna diete i z tego startuj, ale wtedy zapomnnij ze bedziesz wazyc ponizej 70. Na twoj wzrost przy masie miesniowej nizej sie nie da, rozumiesz? Chyba ze na totalnej redukcji do zawodow, czyli spiro, cytomele, diuretyki, ale to nie sa rzeczy na amatorke! Taka jest twoja naturlana waga i dobrze, nie wiem skad u kobiet taka schiza?! Myslisz ze jak ktos na ciebie patrzy to ocenia twoj wyglad czy wage? I czy ktos ma wage w oczach? Jak wygladasz dobrze to jaka roznica czy wazysz 60, 70, czy nawet 80 kilo?! Nie kumam wybacz.

Zerowe pojecie, idz do dzialu odzywianie to sie dowiesz wielu ciekawych rzeczy. Miedzy innymi ze to calkowicie naturalne ze masz ogromny aptetyt po treningu, a posilek potrenngowy jest najwazniejszy z calego dnia! I ze jak zjesz wtedy wegle z bialkiem, a nie pierozka czy nalesniczka to cala energia zostanie spozytkowana po to, zeby te miesnie ktore cwiczylas zostaly odzywione i rozbudowane, czyli jednym slowem zeby trening nie poszedl na marne! jak sie przeglodzisz po treningu to rownie dobrze moglas grac w bierki.
Ucz sie dziewczyno, bo lezysz na podstawach, a chcesz sie brac za powazne srodki ktore sa ci calkowicie zbedne.

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2008-11-07 14:52:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 824
do przedmówcy !chyba mnie nie zrozumiałeś...ale ok. dziękuje za sugestie i rady ...na pewno skorzystam
a za miesiąc wrzucę nowe fotki :) (tak w ogóle to te są stare i teraz wyglądam trochę inaczej )pozdrawiam

...deus solus me iudicare potest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
Z tego co pamietam to kiedys w aptekach był jakis odpowiednik furosemidu o podobnej nazwie co spiro i jakos mi sie skojarzyło ale dobra chv.j nie bede sie tłumaczył jak zwykle zrobiłem z siebie d****aale h.vj tam

A co do autorki tematu to wyglada naprawde niezle moze nawet lepiej niz pani w moim profilu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OBDLOKOWANIE!!! POMÓŻCIE!!!

Następny temat

omnadren

WHEY premium