SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spalacz tłuszczu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2343

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

29

Waga / wzrost

165
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83
szukam dobrego spalacza tłuszczu dla kobiet Pilnie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 141 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1256
Jedno opakowanie i drugie kupiłem na zapas bo będzie tak jak ze starym thermadexem to dobry spalacz tłuszczu i chwalony


Zmieniony przez - Truth09 w dniu 2016-08-16 23:19:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 793 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10421
Spalacz sam niczego nie zrobi? Jak dieta? Jesteś wrażliwa na stymulanty?
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83
używałam venom ale już dawno pomógł ,mi wtedy ale orginalna wersja już nie sprzedają bo zamOwiłam i nie dawało żadnych efektów a od stycznia planuję siłownie i potrzebuję dobrego spalacza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
spalacz nie spala tluszczu... dieta to robi, spalacz to jedynie maly dodatek... TY nawet nie cwiczysz wiec temat o spalaczu to w tym wypadku zupelna pomylka...

Zmieniony przez - __Kamil__ w dniu 2014-12-28 21:45:14

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 793 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10421
Venom'a ? Z czystej ciekawości - którą wersję ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83
venom hyperdrive 3.0 ale to bylo dawno teraz jestem po porodzie i potrzebuję spalić nadmiar tłuszczu diete stosuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
to napisz cos o tej diecie... ile btw ? zacznij cwiczyc tluszcz bedzie lecial, potem jak juz bedzie ciezej to wtedy dorzuc jakis lekki spalacz

Zmieniony przez - __Kamil__ w dniu 2014-12-28 21:53:23

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83
jejku ograniczam produkty jem gotowane rzeczy zero slodyczy i po 18 muj problem to obecnie brak ruchu dlatego idę na siłownie a chce jakiś spalacz bo ten venom co brałam bardzo mi pomógł a teraz też chce schudnąć bo się zle czuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 793 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10421
Ten Venom 3.0 to nie była taka zabawka, nie polecałbym podobnych tak mocnych zabawek na samym początku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
czyli brak diety nie jedzenie po 18 to glupota skup sie na diecie, cwiczeniach, rozruszaj organizm, zaczniesz tracic tluszcz bez zadnych spalaczy, wtedy cos dorzuc, inaczej to jedynie strata kasy zdrowia i motywacji do cwiczen

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83
:(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna

Następny temat

potrzebuje pomocy z tluszczem

WHEY premium