SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skutki ubozne po 200mg deca durabolinu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
znam temat , trafiles w duze naczynie krwionosne, czop tluszczowy doszedl do serca lub pluc /mialem to kiedys , wreazenie ze sie mozesz udusic/ czlowiek zaczyna sie dusic , mnie przxeszlo po kilku godzinach.
na skutek rozejscia sie czopa tluszczowego.
ile czasu to trwalo u ciebie ?
gorszy problem jest kiedy sie wbijesz blisko nerwu kulszowego, paralizuje noge , tez mialem.
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
marek tez bralem to pod uwage ale gosc mowi ze to trwa kilka dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3
piąty dzień mnie dusi. w strzykawce był 1 mały pęcherzyk. kupiłem dzisiaj aspargin, omega3 i magnez. spróbuję aspargin brać 3xdziennie po 1tab, magnez 1 tabletka musująca dziennie i 3 tabsy po 1 dziennie omega3 firmy naturell. dzisiaj dość mocno mnie przydusiło. chyba w poniedziałek pójdę do kardiologa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3
dziewiaty dzień mnie męczy. aspargin mi bardziej szkodzi niż pomaga. odstawiam go. bylem u lekarza ogolnego i magnez polecił. w razie "w" mam od niego skierowanie do kardiologa. jak mnie dopada, to wypicie browara bardzo mi pomaga. wystraszyłem sie i nie wale juz koksów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 403 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1361
browar rozluznia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
mariożułana tez rozluznia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 403 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1361
proponuje poczekac ze 2 tyg nic nie brac i zobaczyc co sie dzieje jak nic to priopionika ruskiego przyjac jak nic nie nastapi to jest wszystko ok jak nastapi to jest on krutkodzialajacy i szybko minie zly efekt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1849
wyglada mi to na uczulenie....mowiles lekarzowi ze brales deke??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3
bylem u lekarza, zrobił mi badania, krwi i serca. powiedzial, że jestem zdrowy. dostałem jakieś 2 zastrzyki i..... przeszło :) dzisiaj idę na siłkę, zrobię 100% treningu na barki i biceps za tydzień spróbuję cyklu ze 100tab. anabolu :) 7dni po 2tab, 7dni po 3, 7 po 4, 7 po3 i 7 po 2 tabletki. tabletki można szybko przerwać, gorzej jak się ma we krwi 200mg dekaniatu nandrolonu. rok temu próbowałem 50mg deki na 1ml i byla dobra. w tum roku zaszalałem. deka jest z tego samego zrodla i to 200mg/2ml czyli tak jakbym wzial 4 strzały na raz. i dlatego tak na mnie podziałała. ale byłem głupi. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
glupi to ty byles jak biles po 50mg ew
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WIELKIE DZIĘKI !!

Następny temat

fotki tescia

WHEY premium