SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skutki po 1 cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11431
Siemano ! Możecie mi powiedzieć co to jest te blokowanie ? bo jestem zielony w tym . Wszyscy których znam co brali mete nie brali później żadnych leków na '' odblokowanie '' ... dlatego chciałem się coś o tym dowiedzieć . Możecie mi odpowiedzieć po co po mecie to jest i co się będzie dziać jak sie nie '' odblokuje '' po cyklu mety np : 100 tab lub 50 tab ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak sie nie odblokujesz to UMRZESZ!!!

dla niektorych jak gochan jest to niestawanie fujary...
ja mam troche inne zdanie dyskusje na ten temat prowadze na poscie DEKA DLA EKSPERTOW

crc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zenujace to jest branie sterydow w wieku 14 lat... i madrzenie sie w wieku 17 lat no i motto Andreasa Munzera ktory umarl od przedawkowania sterydow,diuretykow i amfetaminy "zycie jest zbyt krotkie aby byc malym"
jak jestes taki madry to wyjasnij w jaki sposob oralny steryd jami jest metanabol hamuje dzialanie przysadki i sens brania po nim clomifenu...

crc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11431
Odpowie mi na moje pytanie jakaś kompetentna osoba ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 428 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7476
szkoda mi slow na ciebie bo jestes ******lniety na glowe juz mowilem mozemy wyslac swoje fotki i zobaczymy kto bedzie zenujacy bo ****a jak narazie to ty jestes zwykla pipa!!nie odpowiem ci na pytanie bo szkoda mi czasu na ciebie kretynie a poza tym jeszcze niedawno mowiles ze branie clomidu to glupota ...najlepiej nie wypowiadaj sie juz w moim kierunku bo szkoda mi czasu na takiego d****a!!

"życie jest zbyt krótkie aby być malym"
tekst jednego z forum:'Ponadto byłem dość chudy dlatego jadłem codziennie 2 łyżki mleka w proszku.'

"życie jest zbyt krótkie aby być malym"
tekst jednego z forum:'Ponadto byłem dość chudy dlatego jadłem codziennie 2 łyżki mleka w proszku.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
To może ja ci wyjasnie
Czy podajemy SAA w formie oralnej, iniekcyjnej, formie wlewu dozylnego, plastrów,kremów, czy czopków zawsze ma on pewien wpływ na oś przysadka - jadra.
Teoretycznie im bardziej androgenny jest związek tym większy wpływ wywiera na oś p-j.Teoria jednak nie zawsze sprawdze sie z praktyka.

Niektóre SAA np estry nandrolonu pomimo niskiej androgeniczności także powoduja zaburzenia wydzielania własnego testosteronu, ale chodzi tu raczej o zbyt niski poziom androgenów na cyklu wynikajacy z ograniczenia produkcji endogennego testosteronu i zbyt niski indeks androgenny nandrolonu, aby był w stanie sam utrzymac odpowiedni poziom androgenów w organizmie.
Metanabol jest akurat sterydem wysoce androgennym i jego wpływ na blokowanie przysadki jest bardzo duży.
Po proponowanym cyklu 91 tabs zdolnosc do produkcji endogennego testosteronu zostanie w znacznym stopniu ograniczona.
Biorąc pod uwage zmiennosc osobnicza mozna nawet przyjac , że w pewnych przypadkach może byc całkowicie zahamowana.
Po cyklu przyjmujesz clomid aby przywrócic naturalna równowagę osi p-j.
d****izmem byłoby nie zastosowanie zadnego srodka odblokowujacego po cyklu.
Biorac pod uwage cene, dostepnosc i działanie cytrynian clomifenu( clomid, closilbegyt...) jest najlepszym wyborem.
To tak mniej więcej, bardzo skrótowo przedstawia sie temat clomidu.

Jeżeli jestes takim znawcą tematu i potrafisz cos napisac oprócz wyzwisk pod adresem młodszych forumowiczów to może wyjasnisz mi skad sie wzieła Twoja teoria braku wpływu na os p-j oralnych form SAA ???

CONQUER ALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11431
Młody dostałeś SOGa ! Teraz troche mi to rozjaśniłeś ! A np po braniu takiego lajtowego cyklu np 30 - 50 tab mety jest wielkie parwdopodobieństwo blokowania ? Aha i czy np Winstrol w tabsach jest tak samo groźny jak meta ? A czy jak po cyklu metanabolem (niewielkim np 50 )sie nie odblokuje to będzie się zablokowanym ciągle czy z czasem to przejdzie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
Osobiście jestem zdania, że nie ma sensu robic takich lajtowych cykli jak 50 tabsów mety.
Cykl jeszcze dobrze sie nie zacznie a juz sie konczy.
Co do prawdopodobienstwa blokowania, to ciezko powiedziec.Wszystko zalezy od indywidualnych predyspozycji osobnika.
Raczej 50 tabsami sie mocno nie przyblokujesz.Ale jezeli nie zasosujesz clomidu itp to zanim organizm wróci do stanu sprzed cyklu to mozesz stracic juz wszystko co zrobiłes na cyklu, a nawet wiecej.
Co do wina to jest bezpieczniejszym srodkiem, ale rowniez jest 17 alfa , wiec wątroba dostaje po dupie.
Lepiej pomysl o srodkach w formie iniekcyjnej.
Zamiast clomidu mozesz bawic sie z tribulusem, Zma, ALC ale jak to wszystko policzysz to i tak clomid bedzie tanszy i jego działanie jest silniejsze.

CONQUER ALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Młody4 jestem ciekaw czy chodzi ci o ZMA np. Treca? Czy o jakiś inny środek. Proszę u udzielenie odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
Firma nie gra roli.
Jak policzysz koszty tych wszystkich srodków to clomid wyjdzie przy tym taniutko.
Zma,tribulus, Alc to moze byc dodatek jak ktos ma kase, ale nie uzyłbym tej mieszanki do odblokowania. nie stosujac najpierw clomidu.

CONQUER ALL

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cyklik nr4?

Następny temat

czy to prawda

WHEY premium