SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siłownia "Pyton" Warszawa

temat działu:

Informator MAZOWIECKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67508

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 395 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9608
Zgadzam sie z pytka nie jest trudno policzyc jak sie ma 2x2.5 kg z jednej strony, pomnozyc to x2 i dodac z 2 kg gryfu;) wole miec duzo nieopisanych hantli niz duzo niepotrzebnych maszyn i jakis roznych cudow niewidow na patyku ktore nic nie daja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12
Witam,
po dlugoletniej przerwie wracam do treningow. Krzyska i jego klub polecil mi znajomy i to z drugiego konca Polski ,nie musze chyba dodawac ze nie ma lepszej rekomendacji.
Dzis zaczynam pierwszy trening jak godzine byscie polecili zeby nie bylo duzo ludzi?
Drugie pytanko, czy znajdzie sie jakas osoba ktora tez zaczyna i podobnie jak ja potrzebuje partnera?
Pozdrawiam i do zobaczyska w klubie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 510
Nie martw sie o partnera. Super "Koksów" tam nie ma.Dasz rade. Każdy sobie radzi jak chce. Chcesz to zagadasz nie to nie. Wszyscy raczej uprzejmi.

Nie dajesz rady? To dopiero początek!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12
A jakies sugestie co do pierwszego treningu? Chce zaczac na maszynach zeby rozgrzac wszystkie partie i przygotowac miesnie na wiekszy wysilek.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 510
pochodź kilka tygodni w zależności od twojego organizmu i tego ile sam chcesz. Robiąc wszystko po trochu ale naprzemienne partie mięśni. po pare serii . Jeśli chodzi o mnie to maszyny na pozcatek?.. sam nie wiem , lepiej wolnymi ciężarami lepiej w tedy ciało pracuje . Więcej mięśni jest zaangażowanych. Moim zdaniem na poczatek właśnie wolnymi ciezarami trzeba. Ale co tam. może sie nie znam:)...

Nie dajesz rady? To dopiero początek!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12
A jak wyglada oblozenie godzinowe w klubie ? O ktorej mozna przyjsc zeby nie zabijac sie o inne osoby ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 510
o każdej godzinie.siłownia jest spora.2 sale. nie ma tłumu . zawsze jest wolny ciężar , a jeśli nie to za "serię" będzie.Poprostu przyjdź i zobacz.

Nie dajesz rady? To dopiero początek!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12
Witam,
wlasnie jestem po pierwszym treningu, przyznam ze powroty po 12 latach sa bardzo ciezkie. Co do samego klubu - atmosfera w skali od 1-10 daje 10, sprzet 1-10 daje 9,9 ogolna ocena 10 choc przyznam ze Krzysiek powinien czesciej pojawiac sie na sali bo az mi krew zmrozilo jak zobaczylem mlodego czlowiek robiacego wioslowanie z wygietymi plecami w koci grzbiet, a niestety kontuzje jest zlapac latwo gorzej z jej leczeniem.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2744
Chce się zapisać na tą siłownie, ta promocja dotyczy wszystkich użykowiników sfd?? tzn przy wykupowaniu karnetu wystarczy powiedzieć że jest się członkiem forum i ma się zniżkę ?Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 292 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2691
Polecam "Pytona"

zaluje ze sie przeprowadzilem i teraz mam do niej pol Warszawy, najlepsza silka na jakiej mialem okazji cwiczyc. Kupa ciezarow, dobry, nie fitnessowy klimat.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dobra silownia i boks

Następny temat

Zambrów

WHEY premium