SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siłownia "Pyton" Warszawa

temat działu:

Informator MAZOWIECKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67463

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 239
elo...2 lata temu zadałem się z ekipą która wciągneła mnie w wąchanie amfy.Wystarczyła 1 ***ana ściecha żebym na******lał to,ale wreście się opanowałem i nie wącham juz 1,5 mies. Mozecie sobie wyobrazic jaki jestem teraz umieśniony po tych 2 latach:)
(w sumie sam sobie jestem winien ,wiedziałem w sumie co robie ,ale nie wiedziałem ze tak sie wkrece orazu):)Dobra ***ac tę amfę.Jak zapisze się na tę siłownię to ktoś tam mi powie co mam jesc,jakie odżywki brać,jak ćwiczyć,ile razy w tyg?I czy np po 3 mies przy systematycznych ćwiczeniach,diecie itd coś ze mną się zmieni chociarz trochę.
Z góry dzięki za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3063
"co najważniejsze- i plany treningu i odżywiania- za darmo. "
Więc zapraszamy...

Grochow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 138
OK a do kogo mam się o ten plan odżywiania zgłościć, bo dzisiaj byłem na siłce, karnet kupiony :) i nie wiem za bardzo kogo pytać o pomoc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3063
Kogoś kto bedzie w tym momencie za biórkiem
Pzdr.

Grochow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 136
heh troche mi czasu zabralo zanim wreszcie sie ruszylem, dzis bylem drugi raz, polecam, spoko klimat i promocja dziala :)

www.kalais.net - grafika, web design

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1350
Mam pytanko: czyli jak będę kupował karnet na 3 miechy i powiem, że jestem użytkownikiem forum sdf to płace 120 zł ? A czy tam na siłowni można kupić jakieś suplementy bo raz tam wszedłem i widziałem, że w pokoju trenera jest ich troche??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3063
Jeżeli sie powołasz na SFD płacisz 120zł. Odżywki również do kupienia Pozdro. D.

Grochow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12
siemanko siłownia jest super ale ta stronkę domową lepsza byście zrobili jakieś forum itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12
jak coś mam kumpla który robi i za grosze zrobi coś lepszego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1350
A na siłowni odżywki są jakoś taniej czy w normalnej cenie ??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dobra silownia i boks

Następny temat

Zambrów

WHEY premium