SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siłka w rodzinie????

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
..niewątpliwie jakis atrybut jak np:hantel po dziadku,sztanga ojca,dodają motywacji przez co wkladamy w trening cale serce i schodzimy z silki zj***ni na max ;))
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
Wszyscy dziadkowie dawali swoim wnukom Wertelsy Original, a ja dostałem...hantel Na szczęście wyszło mi to na dobre. Zawsze, jak patrzę na ten hantelek, to przypominają mi się moje początki...Motywacja idzie w górę momentalnie!

X lat póxniej: "teraz sam jestem dziadkiem, więc daje mojemu wnukowi hantel ".
Sorry za lekki offtop (chociaż chyba było na temat ), ale udzielił mi się dobry nastrój .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 769 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17063
A ja jak bylem maly (4-5 lat mialem) to myslalem sobie jak to fajnie cchodzic se na silownie cwiczyc byc wielkim itp zreszta moj starszy wtedy mial u siebie w pracy zabieral mnie ze soba on cwiczyl normalnie z kolegami a ja machalem hantlami 2 kg i jak wracalem to patrzalem w lustrze i podziwialem swoje bicepsy i teraw gimnazjum ktoregos dnia kolega moj mowi ze go mama na silke zapisala a ja juz wczesniej bym cwiczyl tylkko sobie myslalem gdzie ja i silownia .... chudy bylem i myslalem ze tam same koksy po 2 metry i 150 kg chodza i sie smieja z takich ... ale mysle ze w dobrym momencie zaczelem cwiczyc bo w wieku 16 lat sam znam ludzi ktorzy maja 22 lata i zaczynali cwiczyc w moim wieku i po takim stazu juz wygladaja naprawde konkretnie;)

Nie Po TO To Robie By Mnie WIelbiły Tlumy Mam setki innych powodow do dumy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
Moj Tata dawno temu cwiczyl, ale 39cm w kablu do dzis zostalo

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575
Mój starszy trenował dwóbój siłowy (w szkole średniej) , miał sukcesy na szczeblu międzywojewódzkim

Barcelona forever!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
u mnie brat trenował dosyc długo- dobra forme prezentował zawsze.

ojciec piłke ręczną tylko chyba.


matka tez, cieszy się zawsze jak kupuje suple bo ma puszki na "szpulki" do szycia

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575
Taka matka to skarb

Barcelona forever!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 769 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17063
tak jest;/ moja to ma ******lca na tym punkcie

Nie Po TO To Robie By Mnie WIelbiły Tlumy Mam setki innych powodow do dumy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30878
Z rodziny to jedynie kuzyn i wujek.Wujek cwiczył 5 lat na sucho,o diecie wtedy nie było za bardzo mowy,choc jak sam mówi starał sie jesc 5 razy dziennie.Początkowo był dla mnie wzorcem,poradził mi nawet jak zrobic u siebie niektóre sprzęty na siłke.W tamtych czasach w najwyższej formie miał 43cm w łapie i wyciskał 148kg.Najlepsze jest jednak to,ze do dnia dzisiejszego ma 42 cm w łapie i wciąz mu sie masa utrzymuje,przynajmniej w duzym stopniu choc juz nie cwiczy dobre 15 lat,aczkolwiek pracuje ciezko fizycznie,wiec pewnie ma to jakiś wpływ.
Kuzyn natomiast cwiczył niecałe 7 lat jakoś tak w łapie miał ok.45cm i wyciskał 175kg. Za młodu(ok.11 lat miałem) to chodziłem do niego na siłke czasami,ale to była tylko zabawa i zazwyczaj patrzałem jak on cwiczy,czasem troche machałem hantelką.Kuzyn miał sporo siły i to własciwie on mnie zmotywował jak zacząłem cwiczyc na poważnie,zeby cwiczyc na siłe,co zwykle było moim priorytetem w treningach.Teraz kuzyn czasem cwiczy,ale w Niemczech,bo sie niestety przeprowadził.Pozostałem Ja i postawiłem Sobie cel do którego bede dążył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3487 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31473
tak, moj ojciec tez cwiczyl...

mi zawsze mawial, ze jak byl maly to zawsze byl chudy, niskiego wzrostu, niecale 50 kg wazyl , ze go bili itp. no i pozniej jak juz zaczal dorastac , to postanowil, ze bedzie wielki i silny. no i zaczal cwiczyc, zbudowal z kumplami silownie, cwiczyli wspolnie, duzo jadal <zmienil sie z niejadka w "jadka" > pozniej jeszcze cos tam bral. Mi dokladnie nie chce powiedziec co, ale wiem ze m.in to byl metanabol. Wiadomo w tamtych czasach tak bylo, ze albo wybierasz ze bedziesz malym i slabym, albo ladujesz kox i jestes kims. Odzywek i supli jakie sa dzis, tego nie bylo wtedy... mi mowil, ze po zwykla proteine to musial do warszawy jechac, a i tak***** go wycwaniakowal i mu mleko w proszku sprzedal **** .

do dzis ladnie wyglada, ma sile <ciska na klate 110 kg > , jak na swoj wiek < 47 lat >, i generalnie gites

jak dla mnie jest wzorem, to przez niego zachcialo mi sie cwiczyc . I tak sie zaczelo... Mi jeszcze mowi, ze duzo wody uplynie, pokim bede lepszy od niego , a ja mowie, ze juz niedlugo


pozdr

- Siema. I jak, masz te zakwasy po wczorajszym wf ? Rozlał ci się kwas mlekowy?

+ No mam. Teraz czekam, aż go wp******i glukoza.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

The Best of Kevin Levrone

Następny temat

Poczatkujaca

WHEY premium