SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

shred matrix pytanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 38
hej

po pierwsze chcialem sie przywitac :)
przeladam forum od dluzszego czasu i nadszedl czas zeby sie zarejestrowac.

cwicze z przerwami ok 20 lat obecnie chce wrocic do formy i chcialem zbic troche tluszczu.

ogolnie trening jest, dieta jest, supple sa i chcialem spr fat burner

znajomy polecil mi shreda, jestem w polowie opakowania ogolnie jest ok, widze ze troche gubie ale mam inne pytanie

zaobserwowalem cos ciekawego nie wiem czy to efekt placebo czy cos w skladzie shreda ale "chce mi sie" :

ogolnie taka pozytywna energia, wczesniej mialem dni "lenia", zmeczenia itd teraz nie moge sie doczekac treningu, nie przekladam nic na jutro tylko robie wsyztsko odrazu itd
ogolnie widze efekt motywacji, zoorganizowania itd

wiadomo nie moge byc wiecznie na spalaczu i pomyslalem ze zapytam czy macie moze podobne efekty uboczne po czyms innym mam na mysli taki efekt "prozac"

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
moze tak na ciebie działają stymulanty, zacząłeś się więcej ruszać, metabolizm podkręcony itp.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 38
zapewne jest tak jak piszesz

zastanawiam sie jakie inne produkty maja podobne stymulanty

bralem rozne przed treningowe i byla pompa podczas treningu a tu jest jakis taki efekt non stop.

nie mam problemow ze snem, z bolem glowy etc a to czasem bylo po prewokout a tutaj jest jakies takie zbalansowane dobre samopoczucie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
moze yohimbina

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234940
ja tak mialem po geranium, ale na dluzsza mete to jest zgubne

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 38
@Tomq

czemu uwazasz ze to zgubne?
ja sie zatsanawialem czy np teraz po spalaczu nie poszukac czegos innego z pozytywnym kompem potem powiedzmy przerwa i znowu spalacz itd

ogolnie mi sie to podoba :)

mieszkam w uk i przy tej pochmurnej pogodzie trudno sie jakos na dluzej pozytywnie naladowac.

Zmieniony przez - alexgsxr w dniu 2015-02-08 14:21:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234940
1. treningi ponad mozliwosci organizmu, przez co szybciej o przetrenowanie,
2. po czasie nie wyobrazalem sobie dobrego treningu bez porcji stymulantow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
zgubne bo cały czas będziesz chciał być na stymulantach by funkcjonować

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 38
macie racje ale poprostu bardzo mi sie podoba ten efekt...

a macie jakies naturalne sposoby na takie poprawianie sobie humoru?

Zmieniony przez - alexgsxr w dniu 2015-02-08 20:58:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234940
kawa:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
kawa rozpuszczalna, cynamon, odrobina kakao, odrobina imbiru, zalewasz wodą i pijesz, mała filiżanka a nie półlitrowy kubek.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningówka + spalacz

Następny temat

Przedtreningówka w proszku

WHEY premium