SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

shock therapy- storm + carnivor musclemedsa (1904g)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki i Suplementy - OPINIE I ZDJĘCIA.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 67
Witam co myslicie o połaczeniu shocka therapy (840g)- storma (836g) + canivora muscle medsa (1904g) czy moge sie spodziewac jakis dobrych osiagów a głownie siły masy mięsniowej . wiem ze canivor ma juz w sobie kreatyne ale wydaje mi sie ze z shokiem i stormem to dobre połączenie :) czekam na odpowiedzi pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
Wszystko jest zależne od diety, treningów etc.
Ale j/w wspomniano, każdy patrzy na skład, niektórzy biorą pod uwagę opinię pod względem organoleptyki zazwyczaj, bo to bardziej się liczy dla nich. Masz wszystko ładnie opisane co się w środku znajduje, aminogram, cały skład i tego się trzymaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
chcesz cykl na bialku robic?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
Jak w ogóle twoja dieta wygląda ?
Białko wedle braków dajesz tylko. Główne pytanie może brzmieć czego oczekujesz po S+S.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 67
białko to uzupełnienie tego co s+s zdziała . dieta jako taka jest staram się jesc węgle i białko ale jakos scisle nie trzymam diety :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 67
Zakupiłem te suplementy wczoraj :) i od wczoraj zacząłem cykl będę informowal o osiągach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
S+S to dobre połączenie, chociaż sam wolę np. HB+Attack. Dla każdego co innego. Takie kombosy fajna sprawa, ale i tak efekty są zależne od diety oraz odpowiedniego treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 67
Zgadzam się dzięki odpowiedniej diecie efekty sa zadowalające a suple tylko napedzaja organizm reszte robi micha .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cykl spoko jak najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Carnivor cienkie białko jak dla mnie - zhydrolizowana kopyta i robi wołowe - wystarczy looknąć na aminogram - świadczy o tym bardzo wysoki poziom proliny i glicyny(te aminokwasy są głównym składnikiem mączki kostnej do wyrobu żelatyny).

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 67
paker tylko z opini ludzi białko te ma uznanie wiec trza prubowac kazdy organizm inaczej reaguje .napisze po cyklu jakie efekty były i czy warto . pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402513
a jakie to uznanie niby? co takiego dobrego o nim mówia?
jezeli sklad mówi sam za siebie to czego wiecej trzeba
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki spalacz?

Następny temat

Mutant test czy Black devil?

WHEY premium