SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

serenita/muffinka chce, a chcieć to móc!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 264 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10396
czyli jednak, w sobotę idę na wesele i w cienkich rajstopkach będę wyglądała jak małolata co po drzewach lata albo ofiara przemocy domowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 264 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10396
niestety doskwiera mi chroniczny brak czasu, a dodatkowo jeszcze brak mi energii, miski kulejące, trochę sztukowane bo o 21 pichcić mi się nie chce, trening dzisiejszy wypadnie bo mi @ mocno doskwiera

Zostały mi 2 treningi do końca zestawu nr 1 by Obli, powinny być jeszcze w tym tyg, a jak nie, najpóźniej w poniedziałek skończę..

i tak się zastanawiam co dalej.. trening nr 2 jak MBR przykazała? podglądam dziennik figi, która zamierza zaciążyć i podobają mi się jej treningi..

rozważałam też akcję pupson. konkurs startuje 15, więc pasowałoby mi no i dostałabym kopa, że to konkurs i trza się spiąć bardziej, z drugiej strony za zielona raczej jestem i nie dam rady sama, a dwa, że chciałabym pupsona i nogi poredukować jeszcze chwilę..
tak sobie kminię w wolnym czasie i nie wiem co robić może ktoś doradzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
POka aktualne foty

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 264 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10396
mogę zrobić, ale od tych ze str. 17 niewiele się zmieniło, a że mam @ to może wyjść nawet gorzej..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 264 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10396
Dzisiejsza miska:




Trening A (3 x 8powtórzeń)

1. Przysiad
8x25kg (podwójne dno), 8x30kg (podwójne dno), 8x35kg, 8x40kg - coś mi się wydaje, że te krążki, które założyłam wcale tyle nie ważyły ile było na nich napisane
2. Wyciskanie na klatę (sztangielki)
8x7,5kg, 8x10kg, 8x12kg - muszę się przerzucić na sztangę bo nie mam siły sztangielek podnieść do pozycji, w której się wyciska,
3. Przyciąganie drążka wyciągu dolnego do brzucha
8x25,5kg, 8x30kg, 8x34,5kg
4. Wznosy z opadu
10, 10, 10
5. Prostowanie nóg w siedzeniu
8x21kg, 8x25,5kg, 6x31kg
6. Plank
40s, 40s, 30s

Nie było aero po bo mąż po mnie przyjechał za wczesnie :(
Przed było 7 min biegu na bieżni

Zmieniony przez - serenita w dniu 2013-04-11 21:47:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 264 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10396
pytanie jaki trening wybrać jest nadal aktualne, rozważam:
- kontynuację, czyli trening nr 2 by Obli,
- trening Figi z posta o ciąży Lady,
- akcję pupson ale obawiam się, że sama nie dam rady

Fotki są na stronie 15, aktualne wkleję jutro albo w sobotę..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 264 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10396
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Chcesz brać udział w Szejkerze?

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 264 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10396
no właśnie nie wiem czy się nadaje, fajnie by było bo dodatkowy kop motywacyjny by był, ale zielona jeszcze jestem i bez wskazówek treningowo-dietetycznych raczej nic nie zdziałam, no i w maju czeka mnie kilkudniowy wyjazd z bardzo napiętym grafikiem i raczej nie dam rady miski trzymać, nie wiem czy to mnie nie dyskwalifikuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jestem w redukcyjnej kropce

Następny temat

Marta693- redukcja

WHEY premium