SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sennosc

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam

chcialbym dowiedziec sie jakie moga byc przyczyny i rozwiazania(kokaina nie wchodzi w gre ) mojego problemu

otoz wyspawszy sie znakomicie potrafie isc do pracy i... ledwo stac na nogach zamykajac oczy mimo ze praca nie jest meczaca, gdy ogladam film zaczyna sie horror, w ostatnim roku chyba zadnego calego nie obejrzalem. Oczywiscie powodem jest niemozliwe do opanowania pragnienie snu nachodzace w czasie filmu. Problem znika gdy jestem ciagle w ruchu i aktywny(np gry komputerowe, internet itp).

co moze byc przyczyna? jak to rozwiazac?

zaznaczam ze problem wystepuje zarowno na diecie low jak i hi carb

za wszelkie porady prowadzace do rozwiazania mojego problemu caluje po stopach
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
a byłes z tym np u lekarza? miales robione jakies podstawowe badania, krwi na przykład? nie wiem czy gdzies juz tego tu nie bylo

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
1.''Problem znika gdy jestem ciagle w ruchu i aktywny(np gry komputerowe, internet itp).''jak dla mnei to nie jest ciagle bycie w ruchu !! nie jest to aktywna foram spedzania wolnego czasu (np.bieganie,jakis sport czy chcociazby spacer)
2.musisz koniecznie isc na badania kontrolne do swojego lekarza9tak przezdweszsytkim krew jak Oska napisala)
3.podbne objjawy mialam (tylko dochodzily czasem bole glowy) przy niedobobrze żelaza! mozliwe ze ty masz takze czegos niedobor.
4.czy uzupelaniasz diete jakimis witminami itd ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
dobrze sie wysypiaj, wiecej czasu spedzac na swiezym powietrzu, poza tym zacznij brac witaminki. Jak nie pomoze wybierz sie do lekarza,moze jakies badania trzeba zrobic. A jakies inne niepokojace znaki sie u Ciebie pojawiaja? Np. zawroty,bol glowy,cokolwiek?

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witaminy biore+duzo wazyw od dawna z innych objawow to zawroty(ciemnosc przed oczami) czasem jak szybko wstane lub pochyle sie, do lekarza nie pojde bo jestem w USA i za samo otworzenie drzwi bym zbankrutowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
więc tak przez ibternet nikt ci za bardzo nie jest w stanie pomoc.! bez badan kontrolnych ktore sa niezbedne przy takich objawach!jak dla mnie (mimo ze nie jetsem lekarzem) jest to i tak nie dobor jakiejs witaminy lub pierwiastka!(anemia czy cos).byc moze jest to cos z glowa ..wtedy trzeba isc do neurologa !moze miales jakis uraz glowy ostatnio ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
aaa, no przede wszystkim zmierz cisnienie tez, przy cukrzycy tez mozesz byc senny. No ale to najlepiej te badania podstawowe zrobic to sie mniej wiecej moze wyjasni

Zmieniony przez - oska5 w dniu 2006-09-01 13:18:43

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kręgosłup

Następny temat

Poparzenie

WHEY premium