SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sennosc

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 458 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17503
Witam,
mimo ze sypiam te 7-8h to codziennie jest to samo. A mianowicie: wracam do domu ok. godziny 15, jem obiad i nagle w pewnym momencie lapie mnie takie uczucie sennosci ze musze sie polozyc i spie zazwyczaj 3h tak do 18. I to tak codziennie, ten sam schemat, nie ukrywam ze jest to uciazliwe bo potem caly dzien chodze zamulony, odpuszczam treningi. Cisnienie mam w porzadku, mam 18 lat. Moze jakis niedobor witamin czy czegos.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21748 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Zbadaj poziom glukozy oraz dodatkowo możesz zbadać tarczycę.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 688 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3520
mysle z kofeina po szkole byla by odpowiednia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21748 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Może najpierw badanie a później ewentualnie suplementacja oraz dieta.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 537
Zrób badania, bo możliwości jest wiele... A ten sen 7-8h w nocy to jest spokojny nie przerwany czy może budzisz się często lub byle co Cię z niego budzi...??? Nie miałeś problemów nigdy z bezdechem sennym??? Pozdrawiam. I czekamy na wyniki badań.

"Sport to pasja,zarobić można tylko na ryzyku..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

uciążliwy ból żołądku

Następny temat

Ciśnienie

WHEY premium