SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rzucenie palenia - mój blog...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 111
Will To na serio nie ciekawa sytuacja,
dlatego wyrzuciłam wszystkie fajki dziś miałam wolne szczerze to jest najgorsze - siedziałam w chacie a moje myśli krążyły wokół palenia normalnie chyba bym oszalała gdybym nie zaczęła sprzątać na szczęście żadnych fajek nie znalazłam bo nie wiem jak bym się zachowała przez pierwszy miesiąc mam zamiar unikać pokus a później stawić im czoła
Nieźle sobie dałeś radę tak trzymaj
Jesteś przykładem, że jak się chce to jednak można
Ok Spadam
i dzięki wszystkim za miłe przyjęcie mnie na formu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 111
El carles - LUZIK - nawet nie zwróciłam na to uwagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
ee tam przykład...
przykład kojarzy mi się z kolesiem z amerykańskiego filmu... nażelowany... z szyderczym uśmiechem mówiący... od dziś rzucam to świństwo... i od tego momentu fajki dla niego nie istnieją...
taki mega amerykański twardziel dla którego fajki to pluskwa którą się zgniata bez zmrużenia oka...

a mnie bardzo często szlag trafia... zastanawiam się po co się tak katuję...
o ile prościej byłoby spobie po prostu zapalić...
i codziennie mam takie dylematy i rozterki...
ciekawe czy kiedyś one się skończą czy będę z nimi żył już wiecznie...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 111
Nie coś ty myślę że jesteś taki jak my
tylko ja tak długo jeszcze nie wytrzymałam
Jeszcze nie miałam dłuższej przerwy od fajek niż 3 tygodnie więc nie wiem jak można czuć się później, wiem że po kilku dniach człowiek czuje się "do d.py"
Palę od 4 lat nie wiem czy to jest długo czy krótko
Największą ochotę na papierosa mam jak coś lub ktoś mnie wk...wi wtedy szlak mnie trafia,
tak zawsze szłam sobie zapalić i jakoś mi przechodziło a teraz chyba kupię sobie takie gumowe kółko do ściskania ręką dla nerwusów albo pójdę pobiegać bo inaczej nie dam rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1145 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12654
witam witam serdecznie wszystkich pocieszajace jest to ze se radzicie ja tez sobie jakos daje rade ale jest ciezko. Widze ze grono osob sie powiekszylo brawo!!Zycze powodzenia.pozdrawiam 4all

John. C. Maxwell, Postawa zwycięzcy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 650 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13440
Witam ponownie
Jakos dziwne objawy mnie dopadly ostatnio i sie zastanawiam czy to od niepalenia czy od czegos innego:
bli mnie gardło tak jak przy anginie tylko delikatniej i troche mam smak w buzi jakbym trampki gryzl nawet po kilkukrotnym myciu zębów tez tak macie czy mnie cos innego dopadło?

ps. Ale mam stresiora az mi sie rece trzesą
jutro mam egz z matmy w czw z mechaniki bleee
pozdrawiam i zycze milego dnia

####pomogłem? kliknij www.pajacyk.pl ####

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 263
mechanike zdalem na 3 terminie na 2 roku niezapomniany czas... ehh
trzymam kciuki!!

co do trampek ciezka sprawa... nie mam narazie nic takiego. ale na dzien zjadam 2 paczki holsów wiec moze dlatego

Zmieniony przez - el_carles w dniu 2006-09-19 16:29:26

Make with the best, get the best, all the rest, hit 'em less...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 650 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13440
Z mechanika jest masakra - koles z ciczen sam niewie o co chodzi przepisuje zad z ksiazki na tablice a Od wykladow jest jeszcze lepszy zapisuje tablice czarnym mazakiem a pozniej pisze na tym czarwonym nagina jakby sie naspidowal, na egz sam wymysla zad i wychodzi sobie po kawe na 15 min i co? Wszyscy siedza z tel lataja po uczelni i narazie 3 osoby zaliczyly - tzn juz nie maja zaliczenia bo zgubil kartke z zaliczeniam /-D
porazka jest straszna i jak zalicze to teraz tez bede mial jakas tam mechanike - jakas inna odmiana bo to wydzial mechaniczny - porazka.
dodam ze to juz 5 termin a zaliczen jak nie bylo tak nie ma
Matma jest banalna (całki pochodne itp) tylko jak są normalne przyklady - o których mozna zapomniec wałi takie przykladyz e ja tedo rozwiazac nie potrafie a co tu mowic o wyliczeniu czegos tam
nie dziekuje

####pomogłem? kliknij www.pajacyk.pl ####

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 650 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13440
Przeprowadzcie pewien test wlaczcie program Word,> wpiszcie Q33 NY, (duzymi literami- to nr lotu, ktory jako pierwszy> uderzyl w WTC)> zaznaczcie tekst i powiekszcie czcionke do 72, (może byc i inny rozmiar...)> zaznaczcie tekst i wlaczcie czcionke Wingdings>

####pomogłem? kliknij www.pajacyk.pl ####

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1145 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12654
witam ponownie dusza ciekawe japier*ole dziwny zbieg okolicznosciniewiem ale dosyc ciekawe pozdrawiam 4all

John. C. Maxwell, Postawa zwycięzcy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Za dużo napojów energetycznych??

Następny temat

pęcznieje mi brzuch :(

WHEY premium