SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rzucenie palenia - mój blog...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 305 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3521
Witam! Jakiś czas mnie nie było taki zapieprz w delegacji, że padam na dydy. Widze, ze jakoś sobie radzicie, to cieszy. Chwilowe chęci zapalenia bedą się jeszcze przez jakiś czas pojawiały, minie. Pozdr...

"Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik" - Vince Lombardi
"Życie jest jak Miriam: Niby wszystko ładnie, pięknie, a tu h*j"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
hello!! witaj witaj..
a ja nadale czekam na te mocne strony biegania... bo motywacja mi padła i muszę ją czymś poprzeć...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
wil czekasz i od tego uzalezniasz swoja forme ? jak jestes tak leniwy z bieganiem jak i szukaniem , to lepiej sobie odpusc ja biegam juz 6 lub 7 tydzien a moja motywacja kryje sie w moim avku
https://www.sfd.pl/forum.asp?search=bieganie&forum_id=104&strona=1 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
o Ty!! kobieto!!
tak właśnie... na wszystko muszę mieć poparcie naukowe... inaczej nie zabieram się za to bo szkoda mi czasu...
sporo błędów popełniłem w dawnych czasów i teraz każda rzecz musi mieć logiczne-naukowe poparcie...
już dawno minęły u mnie czasy kiedy motywacją było spojrzenie na plakat z Arnoldem... teraz potrzebuję czegoś więcej...

Zmieniony przez - WILLHELM w dniu 2006-09-14 17:22:38

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
"teraz potrzebuję czegoś więcej... "

zdjecia moich posladkow zamiast tych z avka ?

a tak powaznie, to rusz tylek i biegaj, bo naukowo potwierdzac nie trzeba, ze bieganie jest dobre , chociazby fakt ze nikomu nie zaszkodzilo juz jest wystarczajacy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 305 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3521
zdjecia moich posladkow zamiast tych z avka ?

hmm... robi się ciekawie...

btw. Will, aż tak kiepsko z motywacją???

"Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik" - Vince Lombardi
"Życie jest jak Miriam: Niby wszystko ładnie, pięknie, a tu h*j"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
"hmm... robi się ciekawie..."


csiii tylko nakrecam go na biegi

Zmieniony przez - laywoman w dniu 2006-09-14 18:03:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 305 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3521

"Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik" - Vince Lombardi
"Życie jest jak Miriam: Niby wszystko ładnie, pięknie, a tu h*j"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 650 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13440
zdjecia moich posladkow zamiast tych z avka ?
poka poka

####pomogłem? kliknij www.pajacyk.pl ####

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
przestan , to bylaby profanacja tego tematu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Za dużo napojów energetycznych??

Następny temat

pęcznieje mi brzuch :(

WHEY premium