SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rzucenie palenia - mój blog...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
i zastanawiam się czym przyśpieszyć proces regeneracji organizmu...
witaminy, minerały, odpowiednia dieta +trening siłowy napewno... ale co jeszcze? może częste aeroby na świeżym powietrzu? może w ten sposób filtracja płuc będzie przebiegać szybciej i sprawniej... może basen... bo też wymaga olbrzymiej wymiany powietrza poprzez płuca...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 650 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13440
proponuje na odtrucie ALVEO (jest w 100% naturalny same ziola). Moja matka kiedys w tym siedziala dobra spraw lecz nie taka tania. Kuracja na miecha 150zl jak cos to moze dam jeszcze rade po kosztach cos zalatwic

Zmieniony przez - dusza86 w dniu 2006-08-31 19:49:22

####pomogłem? kliknij www.pajacyk.pl ####

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 263
no moi Panstwo sorki że tak wchodzę w zdanie ale na mnie juz czas więc Dobranoc Wszystkim

--
jutro pewnie sie cos poudzielam

Make with the best, get the best, all the rest, hit 'em less...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
spam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 263
no dzień dobry i jak sie spało??

Make with the best, get the best, all the rest, hit 'em less...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
kiepsko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
siemanko wam
im dluzej nie pale tym mi latwiej 9ty dzien bez nikotyny rozpoczety
Willhelm jesli tak obawiaasz sie o zdrowie to moze dla wlasnej pewnosci dobrym wyjsciem jest zrobienie RTG klatki piersiowej? (nie drogie a widzimy nasze plucka) ja bynajmniej nad tym mysle plus spirometria bo mam od okolo 2 lat objawy astmy :/ mam napewno astme wynikajaca ze spozycia kwasu salicylynowego a od tej astmy do astmy wysilkowej maly krok jesli pali sie papierosy.
co do ALVEO to dobre jest znam pare osob co to pije i zima zero przeziebien...
Jak wam idzie z nalogiem? pozdro

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
moja astma dlaej mi dokucza ...nie mam w nocy atakow juz ale inne objawy dalej pozostaly ! wczoraj np nie moglam duzo powietrza do pluc nabtrac moez te toksyny chca sie wydostac i to dlatego?? Hmm?? nie mam pojecia !! ale wierze w sobie bo musze darzyc do celu w ten sposob naucze sie samoorealizacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 305 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3521
Witam!
wuwu wyjaśnj mi o tym kwasie salicylowym. Pozdr...

"Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik" - Vince Lombardi
"Życie jest jak Miriam: Niby wszystko ładnie, pięknie, a tu h*j"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
Hellraider dokladnie chodzi mi o skladnik lekow takich jak aspiryna, czy polopiryna S czyli kwas acetylosalicylowy. a o to cytat z Wikipedi spod hasla "astma aspirynowa": "Astma aspirynowa: postać astmy, w której ciężkie napady duszności rozwijają się po zażyciu kwasu acetylosalicylowego (aspiryna, polopiryna) lub innego niesterydowego leku przeciwzapalnego."
czynniki zaostrzajace astme to miedzy innymi palenie papierosow oraz roznorakie alergeny(ja jestem uczulony na kurz,roztocza,pylki traw i drzew, mleko, czekolade, bialko i zoltko jaja, kakao, zboze ... itd itd...), i czeste infekcje drog oddechowych(tez to niestety mam).
Mialem zajecia w szpitalu, przyszla jakas doktorka spec. pulmonolog i alergolog i nawijala o astmie i alergiach to wtedy dowiedzialem sie ze jednak to nie sa jaja bo z jakies rok przed tym bylem u pulmonologa (ciagly kaszel) to ostrzegal mnie ale nie chcialem sluchac
Postac astmy aspirynowej moze wlasnie przeistoczyc sie w postac oskrzelowa a wyzej wymienione czynniki tylko zwiekszaja prawdopodobienstwo. POZDRO

Zmieniony przez - wuwu w dniu 2006-09-01 15:22:22

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Za dużo napojów energetycznych??

Następny temat

pęcznieje mi brzuch :(

WHEY premium