SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rzucenie palenia - mój blog...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66634

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 111
El carles masz rację.
Wczoraj gdy czytałam wasze wypowiedzi stwierdziłam że ja też tak chcę,
też mam siłę i wytrwałość by rzucić palenie bardzo mi pomogło to że nie tylko ja podczas rzucania czułam się tak strasznie że nie tylko ja rzucałam i wracałam do nałogu. Podjęłam tą decyzję ponieważ wiem że nie jestem sama w takiej sytuacji, dodaje mi to sił i gdy mam ochotę na fajkę
(a przyznam, że gdy się tylko obudziłam to chciałam sięgnąć po papierosa ale na szczęście wczoraj wszystkie wyrzuciłam przez balkon- wiem że to niezbyt kulturalnie ale gdyby były w mieszkaniu na pewno bym zapaliła)
to myślę o tym wszystkim co wczoraj przeczytałam o waszych wypowiedziach i artykułach które tu przedstawiliście i znowu wiem dlaczego warto NIE palić wiem dlaczego chcę rzucić to już na zawsze.
A wszystko to dzięki temu blogowi na który nie ukrywam trafiłam przypadkiem.
Dzięki motywację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 650 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13440
Witam kolejnego członka

####pomogłem? kliknij www.pajacyk.pl ####

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 305 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3521
el_carles - normalnie łezka mi się kręci , ale prawda jest, że część osób z forum w rzeczywstości rasumując to zwykłe dupki (dzieci neozdrady). Nie ma co oszukiwać bo można innym wkręcać ścieme, ale przed samym sobą to raczej nie przejdzie. Cieszę się jeśli komuś pomogłem, bo sam wiem, co to znaczy. Pozdr...

"Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik" - Vince Lombardi
"Życie jest jak Miriam: Niby wszystko ładnie, pięknie, a tu h*j"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
to ja dorzuce sie tak
nie mam problemow z rzuceniem i mocno sie trzymam, ale za to duchowo wspieram tych, ktorzy maja z papierochami problem jedno wydaje sie byc pewne w walce z nalogiem, udaje sie to tylko dojrzalym to walka nie dla slabeuszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 263
Rasia_25 dokładnie o tym mówię. Dzięki temu forum nie jesteśmy sami w swoim "cierpieniu" A w razie kłopotów zawsze można się tu do kogoś zgłosić po pomoc i zawsze znajdzie się ktoś kto coś poradzi, wspomoże słowem

Hellraider dzieci neozdrady - poplułem se monitor możesz być z siebie dumny takich ludzi jest niewielu - ja np. dowiedzialem sie duzo o samym paleniu, o tabexach, o melisce, dopamince i kto wie czego jeszcze tu nie wymienilem a to wszystko z Twoich postów jednak ciesze sie z kazdej obecnej tu osoby bo to m.in. ilość ludzi a tym topiku daje dobrego kopa
Pozdrowionka dla Wszystkich

Laywoman - duchowe wsparcie - wyjełaś mi to z klawiatury (czyt. z ust)

Zmieniony przez - el_carles w dniu 2006-09-18 20:13:20

Make with the best, get the best, all the rest, hit 'em less...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 305 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3521

"Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik" - Vince Lombardi
"Życie jest jak Miriam: Niby wszystko ładnie, pięknie, a tu h*j"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 111
Sprostowanie
Sorry pomyliły mi śię osoby miałam na myśli malutką chyba
W każdym razie wiem, że to nie dla słabeuszy
Niestety ja byłam słabeuszem..
i nie ukrywam tego ...pierwszy raz gdy na studiach sięgnęłam po fajki a później próbując bezskutecznie rzucić .
Ale już nie mam zamiaru jarać i mam nadzieję, że jestem wystarczająco dorosła by zwyciężyć z nałogiem.
Na razie się trzymam ale to dopiero 1 dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 263

dobra ide coś wszamać

Make with the best, get the best, all the rest, hit 'em less...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
Raisa witaj w świecie żywych!!
razem damy radę... taka wymiana sukcesów i porażek jest za***iście budująca i daje wiarę w sukces...
ja dzis przeżyłem horror...
robiłem porządki w szafach i... patrzę... a tu sobie leży pół paczki zielonych elemów... tak fajnie sobie leży... jakby tam na mnie czekała...
patrzyłem na nią przez chyba godzinę... jak zauroczony... no bo to napewno nie przypadek że sobie tak leżała... pewnie czekała na mnie...
i w końcu wstałem i chociaż nie miałem dziś w planach poszedłem na siłownię... a po drodze wywaliłem ścierwo do kosza...
ale powiem szczerze... sytuacja była napięta...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 263
Raisa_25 - sorki - literówki w moich poprzednich postach

Make with the best, get the best, all the rest, hit 'em less...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Za dużo napojów energetycznych??

Następny temat

pęcznieje mi brzuch :(

WHEY premium