SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rzezba?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 973
witam wszystkich! jestem na cyklu nitro2\+mono jade mase. mam diete.. i tu mnie dreczy 1 pytanie zastanawiam sie co po nitro czy trenowac normalnie i mi sie miesnie pokaza czy zrobić trening na rzezbe?? prosze o pomoc bo kompletnie zielony jestem o o tym 2 treningu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 973
wlasnie jade:) nitrobolon2+monohydrant kreatyny vital maxa jeszcze bardziej spompuje niz jakakolwiek kretka:) dzieki za pomoc naprawde mi pomogles dziekuje:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
To czy mięśnie będą bardziej widoczne zależy od ich definicji, gęstość, a przede wszystkim poziomu zatłuszczenia.

Samo się nic nie zrobi.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 973
poziom zatluszczenia jest niski chyba:] a jak bd normalnie cwiczyc pokażo sie te miesnie tak??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi.

Aby się 'ukazały' wpierw trzeba je mieć.

Natomiast następnie poprzez manipulacje treningiem oraz odżywianiem sprawić aby były lepiej zdefiniowane/wyrzeźbione/podkreślone/widoczne.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1792 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8455
Aby się 'ukazały' wpierw trzeba je mieć.

MAGIA KINA

bigger stronger faster/ ON.
(proszę)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Ta.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 973
dobra czyli n iemusze sie bawic w rzezbe zeby zrobic miecho? wystarczy normalny trening po nitro ? o to mi chodzi od pocz tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
jaki jest cel twoj cwiczenia na silowni?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 973
teraz masa a potem chcialbym zrobic tak zeby cos z tej masy zrobic powiem tak zeby bylo widac lepiej miesnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
ANKIETA
wypełnij, a będzie latwiej współpracować oraz indywidualnie rozwiazemy problem, gdyz nie wiemy na jakim etapie zaawansowania jestes, oraz jak wyglada twoja sylwetka
[[https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html]] 
+ rozklad b/w/t w diecie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 973
2) wiek 16 lat
3) waga/wzrost 75kg/178-179
4) staż treningowy 5miesiecy/ suple bralem do muay thai trenuje 2.5roku
5) cel cyklu masa niewiem co dalej
6) stosowane już wcześniej suplementy kreatyna/carbo na muay thai/ aminokwasy ale 1blistr teraz nitro2+mono vitala
7) stosowane wcześniej spalacze thermo speed ale to dawno zzucilem 27kg niewiem czy to sie przyda
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ?
9) ilość dni wolnych od kreatyny ?
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) diete mam niemam rozkladu taka z sfd pomogli ułozyc;D
11)przewidziane finanse na cykl do 130zl?
12) uwagi i sugestie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

N.O. plasmacore i duże problemy ??

Następny temat

Gainer activlab, uns czy inny

WHEY premium