SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rzeźba czy masa????

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 116
Witam wszystkich

Chciałbym poradzić się waszych opinii czy z tej masy jaką posiadam teraz i wyglądu mogę zacząć robić wycinkę czy jechać trening na masę mięśniową .Ćwiczyłem już wcześniej parę lat ale zawsze z przerwami 50/50,nigdy nie stosowałem diety wiec tłuszczyk się zbierał.Stosowałem kiedyś gajnery nitrobolon białko wpc. Teraz chcę zabrać się za siebie porządnie i własnie nie wiem czy ćwiczyć na mase mięśniową z białkiem ,bcaa i kreatyna mono itp i zrzucić ten tłuszcz i dopiero za pare miesięcy zabrać się za wycinkę ,czy już teraz jak bym zaczął to by to dobrze wyglądało po paru miesiącach(na lato).Wiem że muszę i tak i tak ułożyć sobie dietę ale nie wiem czy na siłę i masę czy na wycinkę
To moja wymiary :
wzrost 178cm
waga 82kg
wiek 22 lata
klatka 109
biceps 38,5
przedramię 30
udo 60
łydka 38
pas 98
To moje aktualne zdjęcia
(przytyłem po rzuceniu papierosów)
JAK SĄDZICIE MOGĘ Z TEGO ZROBIĆ WYCINKĘ ?? POMÓŻCIE
tu załączam moje parę zdjęć













Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2466
zalezy co się kryję pod ta masą... jeśli jesteś w miare silny to zasstosuj np taki cykl:
https://www.sfd.pl/[ART]_RZEŹBA-t569190.html

jesli masz problem ze zrobieniem pompek / podciągnięć to stary ładnie się zapuściłeś :)

patrząc na te foty ja bym zastosował powyższy cykl, trzeba coś z tym zrobić, a podejrzewam, że masz nieco siły jednak.

Zmieniony przez - pepper77 w dniu 2013-02-04 20:49:03

Zmieniony przez - pepper77 w dniu 2013-02-04 20:51:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Rób redukcję.
Taki poziom bf nie jest zdrowy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chce iść na siłke . Co i jak ;D

Następny temat

Plan, Dieta, Suplementy - Liczę na waszą pomoc!

WHEY premium