SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rozne poglady na roznych forach

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O to, Fighter, pytaj wara. Ja tam sie analiza cudzych kompleksow nie zajmuje (no chyba ze mnie ktos naprawde wkorzy).

Paweł Ziółkowski

Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24347
No dobra, niech stracę; był parter z utrzymaniem dystansu ;))
( ale bez zwarcia
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Idz sie Dziura bij z nozem w dystansie w stojce. Wysle Ci wiazanke na grob.

Paweł Ziółkowski

Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24347
I vice versa w parteże. Na dobrego nożownika nie ma dobrego sposobu ale nie twierdziłbym, że tylko na glebie jest w ogóle jakaś szansa. Zresztą już kiedyś pisałem o jednym z patentów rokujących szansę na wygraną na stojaka z gościem uzbrojonym w nóż...
Za kwiaty z góry dziękuję; tylko please- nie sztuczne...
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzizas. Po wtorze po raz setny ze szanse sa tylko z leszczem. I w zwarciu i na glebie masz wtedy najwieksze. Powiedzmy 1.5%, podczas gdy w stojce na dystans 0.2%.

Paweł Ziółkowski

Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jek mam przejsc do zwarcia z gościem który ma nóż w ręce przciesz może mnie dziabnąć ??




...ASTA LA MUERTE...

gucio 1920
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Normalnie, zbijasz reke (najlepiej przy pomocy jakiegos przedmiotu), wchodzisz po uniku przed cieciem, itd. timing, szybkosc i szczescie.
O takich rzeczach jak owijanie lapy kurtka, chyba nie musze mowic?

Paweł Ziółkowski

Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli

Zmieniony przez - Boruta w dniu 2002-06-03 16:54:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja odniose sie tylko do forum Gorinkana.Jak dla mnie beznadziejna grafika(nie mozna nawet porownywac do SFD)i duze problemy z poruszaniem sie.Powiedzialbym tez ze dominuje tam ˝wariant niemiecki˝ :) ,czyli na kazde pytanie Kris odpisuje ze ˝w Niemczech to sie robi tak,czy siak˝-a mnie to troche denerwuje.
Niestety na SFD moge wysylac posty co 30 min :(((((((((.


Ezop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To oplac abonament.

Paweł Ziółkowski

Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4398 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
nóż - obrona przed nim - zaczynamy w dystansie, konczymy w zwarciu, inaczej przeciwnik nas wykończy.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bjj-wzory na koszulki

Następny temat

***nięty trener karate czy raczej fantastyk?

forma lato