SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

robie przymiarke na "marzec"

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
teki twoja kariera na forum jest zakonczona, pokazales kim jestes, uwierz ze tu wsrod nas cienko piejesz i az taki gangsta tu nie jestes, pozatym jak widze te foty leszcza na liscia to wiesz... napinacz internetowy ot co
chlopaki nie przepraszam za off topic bo sacunek temu tematowi nie nalezy sie absolutnie zaden

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
jak dla mnie testosteron da ci to, czego szukasz. szkoda inwestowac w inne srodki. przygrzej pol grama i przypilnuj paszy. do tego odpowiedni trening i bedzie szla sila - ja podchodze w tym cyklu na 310-320kg w ciagu.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 372 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4637
czyli nie jestem sam, a juz myslalem ze bedzie nowy SPAM post!

"Ready To Die,Ready To Live"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 372 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4637
miczel-x tez cie cos boli ze tak reagujesz czy scorpio to twoj kumpel z branzy// ja nie atakowałem tylko sie broniłem, idz dalej sie posmiac z TC tyle potrafisz,, komenty typu "na liscia" zostaw dla siebie, bo pokazuja kim wlasnie jestes,,ja nierobie nic,, zeby kazdego poskladac , tylko zeby mnie nikt nieposkladał, jezeli miales cos wspolnego z tradycyjnymi sztukami walki, to wpolczyje twojemu nauczycielowi ze tak słabo cie wychował!

"Ready To Die,Ready To Live"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
teki ale swoją drogą troche z tą dietą ściemniłeś
tak jak body pisał na 1 stronie


a kłamców sie nie lubi więc sie nie dziw

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
dobra chopoki - nie wkrecajcie sie juz.

kup kolezko ome i troche propa na wejscie i zejscie. calosc pojdzie po malych pieniadzach i dobrych efektach, jelsi jestes gotow zrec z zegarkiem w rece i wypruwac z siebie flaki na silowni.
tez nie jestem biedny, ale uwazam, ze szkoda inwestowac w ten sport wiecej niz potrzeba. sukcesu za kase nie kupisz - wiec szkoda ja wysrywac. lepiej wziac sie za tyranie i beda efekty.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 372 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4637
niesciemniłem,,, sam sie utzrymuje wiec i tak musze bulic szmal, poprostu stac mnie na to bo niewydaje na ******ly, nielatam po imprach itp,, a dzieki temu ze tak poleciałem wreszcie poszłem na masie w przod, problem w takich rozkminkach polega na tym ze niezna sie osoby siedzacej po drugiej stronie ma sie za malo informacji na jej temat,, przy takim natezniu wysilkowym jakie sobie nonstop serwowałem przez kilka lat , jest bardzo ciezko zbudowac swierza mase,, i polaczyc charowe SW i z silownia,, zeby to samo szlo w parze tzreba miec naprawde super warunki,,dopiero po 30estce niema z tym problemu! i miczel jak ci to troche da do myslenia to kazdy "fighter" obawia sie predzej normalnego wsysportowanego goscia niz kwadrata,, i mysle ze gdybys był od placenia lisci to bys głupot niepisał bo bynajmniej namnie widok wiekszego odemnie wrazenia zadnego nierobi,,!

iniech sie nastepny ,"geniusz" niewysila z obelgami itp bo napewno nieodpisze



Zmieniony przez - Teki_Area w dniu 2008-01-13 15:16:57

"Ready To Die,Ready To Live"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
Chudzina jak zwykle trzymasz poziom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 291 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7110
Do tego frajera Teki_Area, bencwale ja bez saa mam wiecej i co mi ty ******lisz ze pisze na temat pierwszego cyklu bo w przeciwienstwie do ciebie zbieram wiedze od najlepszych i przygotowuje sie do cyklu a nie tak jak ty marnuje tyle kasy na diete i sok i ****a z tego mam. A najlepsze staż 1,5 roku i jzu 2 cykle i 3 chcę ja cwicze 22 miesiące i mam 40 cm w łapie przy niskim bf , i siłe a ty czym możesz sie pochwalić ze kostke brukową układasz i jak ci dobrze radzą to piszesz ze kasy niemają **** mnie obchodzi ile zarabiasz i co jesz ważne ze saa nie dla ciebie najwyżej kreatyna Pozdro

Życie Zaczyna Się Po Pięcdziesiątce..................................w Bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
skończcie już kurva wszyscy bo sie spinacie jak szczurki z call of duty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winko+Deca

Następny temat

Zamarznięty prop!!

WHEY premium