SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja i forma?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 830

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1159
Witam
Mam na imie mateusz trenuje pilke nozna. Obecnie jest koniec sezonu przerwa i do nastepnego sezonu chcialbym podejsc w szytowej formie.Mam 174cm wzrostu i wage 73 kg moje dzienne zapotrzebowanie to 2550 kcal 45% wegle 30 bialko i 25 tluszcze. Trenuje 6 razy w tyg (dostep do silowni) 3 razy trening silowy + 30 min aerobow i 3 razy 70min aerobow + brzuszki + jakies podciaganie i pompki. Z supli mam spalacz thermocore i czysta l glutamine z myprotein. Mam jeden problem czy posilek przedtreningowy (czyli obiad ) moze wynosic 1100 kcal i tak roznic sie od pozostalych posilkow? Sniadanie jem kolo 600 kcal kolacje tak samo na przekaski zostaje mi jakies 250-300 kcal. Pije wode i dla smaku oshee zero wiadomo on ma tylko 1 kcal na 100 ml.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12099 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
moze, co do ilosci posilkow nie ma wytycznych i ograniczen.
3 posilki dziennie wystarcza jak taka opcja pasuje Tobie
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1159
czyli rozumiem ze najwazniejsze zebym sie miescil w 2550 kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12099 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
dokladnie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1159
ok dziekuje bardzo :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posiłek potreningowy

Następny temat

Trening i dieta do oceny

WHEY premium